3bin fatiha

N n8m2702 listeye girmek istiyorsunuz sonra okumuyorsunuz etiketlere de dönmüyorsunuz bu kadar insanin hakkina girmeyin.

Lutfen dua gruplarini önemseyelim....
Canım ben sayfaya yeni üye oldum, kullanmayı pek bilmiyorum. Duayı önemsemesem dahil olmak istemem değil mi? Bilmeden eleştirmişsin ama hergün girmem gerektiğinide bilmiyordum şimdi okudum yazıları

Canım ben sayfaya yeni üye oldum, kullanmayı pek bilmiyorum. Duayı önemsemesem dahil olmak istemem değil mi? Bilmeden eleştirmişsin ama hergün girmem gerektiğinide bilmiyordum şimdi okudum yazıları
Dualari onemsemeyen demedim dua gruplarini dedim. Boyle girmeyen olunca ben zorluk cekiyorum haliyle bu gibi konusmalari yapmak zorundayim.
Ayni seyleri 3 aralik tarihindede yazmissin hergun giirilmesi gerektigini bilmiyordum diye ama 9 gundur girmemissin yine ogrendigin halde

Son düzenleme:
Bilmeden degil bilip de elestiririm her zaman 1 kere yazip 9 gun sonra girmek onemsemek mi sence? Hic mi ne cevap geldi diye merak etmedin hic mi ya bende dua grubundayim bi gireyim bakayim diye aklina gelmedi , sen gir 9 gunde 1 cevapla sonra elestiri yapiyorsun de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…