Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar 365 vassago rezaleti

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

heidi81

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
225
94
Merhaba. Buraya Ankara Vassago 365 subesinde yasadigim durumu yaziyorum ki kimse inanarak bu rezil yere gitmesin instagramdaki o “muhtesem” saclara kanarak Serhat Pisik’ten randevu alarak gittim. İstedigim sac sadece dip acmaydi. Ve 4 ay once sacim baska yerde sifir kopma ile acildigi ancak yipranmis oldugu icin sacimin yanip yanmayacagini sordum. İsrarla herhangi bir zarari olmayacagini, sadece diplerin zaten acilacagini soyleyerek sacimi dogru duzgun analiz dahi etmeden beni ciragina emanet etti. İslem boyunca sadece uzaktan bakip herseyin yolunda oldugunu soyledi. Asla elini dahi surmedi gelip boya tutmus mu diye bakmak disinda. Kendisi o sirada baska bir musteri alip 3 tel beyaz sacinin 1 saat muhabbeti esliginde sac kesmekle mesguldu. Zaten isine gelene ne kadar ilgili oldugu islem sonunda alinan verilen tel numaralarindan da anlasildi. En son islem bitince saclarimi acemice tarayan ciragin taraginda tutam tutam saclarimi gorup “bakin sacim yandi” dememe ragmen yine israrla “hayir kesinlikle hicbir yanma yok” dedi. Eve geldigimde sacimin arkalarinin ve aralarinin tutam tutam diplerden koptugunu gorup sok gecirdim. 750 lira verip ( basta pazarlik yapilarak alinan fiyat) bu manzarayla karsilasinca instagramdan fotografini attim ozur dahi dilemeden arkalari biraz kopmus gelin kaynak takalim dedi. İstemeyerek de olsa 1 ay sonra gittim hemen zaten beni bahceye aldi diger musteriler gormesin diye ve kopan yerleri gosterdim yine uzaktan kopan yerleri bile inceleme tenezzulunde bulunmadan “oldu yani napalim artik. isterseniz kaynak takalim” dedi. Ve maalesef nefret etmeme ve su an cok pisman olup saclarimin dipleri cok acimasina ragmen kaynak taktirmak durumunda kaldim. İgrenc bir tavir, amatorce yaklasim ve verilen paraya alinan rezil hizmet. Ustelik saclarimin bir onceki boyasini da rezil ettiler. Tek renk sacim resmen otoban seridi gibi 2-3 ayri ton oldu. Asla kimse o instagram fotograflarina bakip bu rezil yere gitmesin, benim basima gelen kimsenim basina gelmesin diye yazmak istedim. Hele sizi daha basindan ciragina emanet ediyosa cekinmeyin ve islem baslamadan kacin. O guzel fotolar sadece ozel isiklar esliginde cekilen yaniltmaca fotolar. Aldanmayin arkadaslar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…