Premature Bebekler 36 haftalık doğan 2 böbreği de polikistik diyalize bağlı 8 günlük oğlum..

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Cok uzgunum... Rabbim insaallah sifasini vermistir bir bobrek nakilli anne olarak icim sizladi... Benmde yavrum kuvezde evlat bambaska allah hic bir anneyi caresiz birakmasin :'(

Cok uzgunum... Rabbim insaallah sifasini vermistir bir bobrek nakilli anne olarak icim sizladi... Benmde yavrum kuvezde evlat bambaska allah hic bir anneyi caresiz birakmasin :'(

geçmiş olsun arkadaşlar son yazı üzerinden baya zaman geçmiş acaba son durum nedir merak ettim, sizlerin bebeği böbrek hastası ben ise kendim böbrek hastası bir anne adayıyım nasıl gecer bilmiyorum sadece duamız var.

Sonucta riskli gebeyiz gebelikte ister istemez problemler oldu. 36+4 te dogum yaptim kizim yarin cikacak allah nasip ederse insaallah sorunsuz gecer saglikla kucaklarsiniz mucizenizi

Amin insaallah perinatoloji takiplerinzi ilac duzeylerinizi ihmal etmeyin bol su az tuzlu yada tuzsuz yemek tuketin tansiyona dikat edin rabbim hayirla sonuclandirsn bizim icin yavrularimiz mucize hepsi oyle ama bizim ki apayri bence

X