36 37 numara düğünde giymek için babet yada sandalet arıyorum..

güzelmişş ama büyük gelmesin...36 giymişliğim bile var:) bu ayakkabıların gerisine nerden bakılıyo kii:)) instagramda falanmı??

Actigim konularda var cnm ayakkabilarin devami,su anda evde degilim,dilersen topuk kisminin resmini de iletirim.buyuk olacagini sanmiyorum,ayaginin tabsn olcusunu ver istersen cnm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Actigim konularda var cnm ayakkabilarin devami,su anda evde degilim,dilersen topuk kisminin resmini de iletirim.buyuk olacagini sanmiyorum,ayaginin tabsn olcusunu ver istersen cnm.

iyi olur cnm...beğendim ayakkabını ama siyah derimodlar varmışş onlara bayılldıımmm.....başka ekleyeceğn varmı?? birde istanbuldaysan ben mecidiyeköyde oturuyorum elden alma imkanım olurmu acaba dedim...

iyi olur cnm...beğendim ayakkabını ama siyah derimodlar varmışş onlara bayılldıımmm.....başka ekleyeceğn varmı?? birde istanbuldaysan ben mecidiyeköyde oturuyorum elden alma imkanım olurmu acaba dedim...

Ben halkalidayim cnm,yeni bebegim var o nedenle ben gelemem ama halkalida bir yerden teslim edebilir tabi. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398889771.818303.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398889788.890814.jpg
Alt kismi resimde kotu gibi gorunse de emin olabilirsin cnm sapasaglam ve de rahat.

Ben halkalidayim cnm,yeni bebegim var o nedenle ben gelemem ama halkalida bir yerden teslim edebilir tabi.Eki Görüntüle 1095213 Eki Görüntüle 1095214
Alt kismi resimde kotu gibi gorunse de emin olabilirsin cnm sapasaglam ve de rahat.

halkalı uzakmış cnm ya yenilerde ekleyebilirim demişsin varmı başka bu tarz?? bana mail atabilrmisin yada whatsapptan?? bunlarıda beğendim ama hemen karar vermiyim...

Cnm aslinda gumus renkli bir tane daha var ayakkabim,ama hafif topugu var,acik ayakkabi ama o.yrn ayakkabi koyabilirim ablamdan,ama bu tarz var mi bilemiyorum.ozelden tel numarani yazarsan yarin whatsuptan foto gonderirim cnm.bnm acelem yok:) sorun yok o nedenle,tabi ki baska varsa beklemek istemen normal.

Canım 36 numara 4 kez giydim

Ya Settar

Eklentiler

• $1398892536524.jpg
    $1398892536524.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $1398892549690.jpg
    $1398892549690.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 40
  • $1398892561163.jpg
    $1398892561163.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 38
Cnm aslinda gumus renkli bir tane daha var ayakkabim,ama hafif topugu var,acik ayakkabi ama o.yrn ayakkabi koyabilirim ablamdan,ama bu tarz var mi bilemiyorum.ozelden tel numarani yazarsan yarin whatsuptan foto gonderirim cnm.bnm acelem yok:) sorun yok o nedenle,tabi ki baska varsa beklemek istemen normal.

bu arada gümüş şart değil cnm...siyah daha iyi hatta...

bekliyorum yenileri:21::21:

dolgu topuk kaç no cnm?fiyatları ne?

36 numara canım dolgu topuk 20ye veririm diğeri çok eski bir model antika değeri var mı bilmem ama 10 tl yeter ona :KK1: bir de kıyafetine uyar mı bilmiyorum ama bu var çok şeker taşlı minik topuklu 36.5 numara $20140501_195857.jpg $20140501_195920.jpg bu da 25 tl olur

X