34 haftalık hamileyim kahve rengi akıntım var korkuyorum

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
--------------------------------------------------------------------------------
arkadaşlar merhaba 34+1 haftalık hamileyim..hamileliğimin başından beri dönem dönem açık kahve rengi bazen pembemsi akıntım geldi...son 10 gündür..son günlerde daha yoğun olmak üzere açık kahve rengi kavuniçiye dönen sulu akıntım geliyor...4 gün önce nst ye girdim ağrı çıkmadı..ağrım yok bebek harektleri normal..rahim ağzımda yara vardı benim hamilelikten öncede akıntı sorunum vardı bu yaradan kaynaklanıyo olabilir mi?yada acaba büyüyen rahim nedeniyle damarlardaki zorlanmadan ...ay bilmiyorumm ama çok korkuyorum..başına böyle bişey gelen var mı yada bir tanıdığınızın başına...suyum gelse böyle olmazdı heralde dimi bebeğin hareketleri azalırdı heralde yardım edin

canözüm dr.unla konuşmadın mı bu konuyu,haklı olabilirsin yarada kaynaklı olabilir,ama bence değil,dikkatli olmak zorundasın,bu yüzden erken doğum bile yapabilirsin bunu biliyormusun?kendine dikkat et canım ya

canım ara ara hep oluyodu...ilaç kullanınca fitil geçiyor ama sonra gene başlıyor...bilmiyorum canım ya umarım kötü bişey değildir..

benimde 8. haftada başladı bu şekilde 3 -4 haftada bir oluyo progestan kullanıyorum hep ama sen 34. haftadasın doursanda bebegin artık yaşar sorun olmaz

canım dr'unun haberi varmı ona danış bide oda olabilir yara var diyosun ondanda kaynaklananbilir ma genede ihmale gelmez dinlen sürekli ve durumunu takip et çok çok geçmiş olsun Allahtan acil şifalar diliyorum........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…