34-35 haftalık hamişler

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
kızlar nasıl gidiyor ağrılarınız varmı... gece uyuyabiliyomusunuz....sıkıntılarımızı paylaşalım...ben hiç uyuyamıyorum..34+3 haftalığım...dayak yimiş gibiyim.kolumu kaldırcak halim yok.....sabırsızım artıkkkk.....gece heryerim ağriyo belim karnım ayaklarım...gündüz tık yok....sizde ne var ne yoka.s.

benimde gündüz çok ağrım oluyor canım iş yapıyoruz ya malum yemek bulaşık çamaşır vs vs... gecede ağrım sadece belimde oluyor ama ağrıdan çok ben bebeğimin hareketlerinden dolayı uyuyamıyorum ancak geç saatte uyuyabiliyorum.

bende 36 ya girdim. geceleri nefes zor alıyorum dönmekten hiç uyuyamıyorum bebeğim hareket edince uyanıyorum. zaten sürekli midem yanıyor bulanıyor. tuvalete gitmekten uyku kalmadı. hep sersem gibiyim yaa bak ben daha çok şikayet ettimhihoyyyt

sola yatmaktan gına geldi bıraktım ucunu bi sağ bi sol.bacak arası yastık. güreşiyormuyum uyuyormuyum belli değil.:CüvCüv:

mrh bende yenı uyeyım 34haftalık hamıleyım ıkıncı hamılelıgım ama bunda erken dogum tehlıkem var sancılar ve kramplar benı olduruyor derken sımdıde sıcaklar mahvetı benı sızde oylemısınız

krampların sebebine kalsiyum eksiği diyorlar. sancılara gelince benim hiç eksik olmadıki. kasılmalarsa normal diyor drlar doğuma hazırlık die bol bol dinlen yorma kendini

kızlar ben 37+2 haftadayım bu son haftalar benide mahvetti kasılmalar kollarda uyuşmalar uyumak istiyorum artıkkkkk.

Bende 35.haftamdayım uzun süre oturursam akşam kasıklarımda basınç hissediyorum zor oluyor.Nefes almamda iyice zorlaştı sağa-sola dönmekten nefes almaya çalışmaktan tuvalete kalkmaktan uyuyamıyorum.Son haftalarımız kızlar ha gayret az kaldı-tatlicadiarzu-

bende aynu durumdayım kızlar..sola yatmaktan kolum şişti.((((gecen hafta yagımı burktum bıde:KK43:(( dişim kırıldı bu gece hıccccccccc uyumadım maf oldum ya..ne antbıyotık içebiliom nede cektırebılıom...rntgen sart dedı doktor..3 aydr dısım kırık ama artık isyandayım..beynım uysuo ya neyapçem bımıomm..minoset içiom 10 dk etkı edıo sora yıne aynııı..çok içersem bebeme zarar vercek dıe korkuyom...offffffffffffffffffffffffff imdatttttttttttttttttttsenağlama

offff aynı dertler banada gına getirdi,

kasılmalarım var,adet sancısı gibi sancılarımda başladı

artık ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum ,belimde ve kaburgalarımda sürekli dayanılmaz bir ağrı

artık solumada yatamıyorum kaburgalarım felaket ağrıyor sırt üstü daha rahat ama ondada uzun süre rahat edemiyoprum

sürekli tuvaletteyim

offff artık zaman hızlı geçsin kızım gelsin diyorum

ama o zamanda uyku yok dinlenme yok galiba psikolojim bozuluyor

bizde 35 haftalığız yattığım zaman kalkamıyorum eşim yardım ediyor o olmadığı zamanda zorla kalkıyorum birde ayaklarım fena şişti benim sıcaklar da cabası. oğlum arada da aşağıya baskı yapıyor ağrılı kasılmalar falan olsun ama bebişlerimiz için değer Allah hepimize sağlıklı sıhhatli bebişler ve kolay doğumlar nasip etsin o zamn hepsini unuturuz bebeklerimizi kucağımıza aldığımızda hepsi tatlı birer anı olarak kalır. eee ne demişler herşeyin bir bedeli var...

az kaldı bayanlar 36 bitiyor ama sinirler bozuk dün gece banyo yapacaktım tek başıma girip sabunlanamıyorum aşağıya otursam bile eğilemiyorum eşimden yardım istedim.o da biraz yavaş kaldı yani bilmiyorum sinirlerim bozuldu galiba kendim beceremiyorum diye başladım ağlamaya kızdım bağırdım.neredeyse çok az şeyi kendim yapabiliyorum. bulaşık makinesini bile boşaltamıyorum ev duruyor yardım dedcek kimse yok. bütün gün evde dışarısı sıcak çok yürüsem ayakta kasıklarım belim ağrıyor valla bende bıktım ama sonunda hediye alağım diye avutuyorum kendimisüprizzzzz

ben de 34+3 günlük hamileyim...şikayetlerimi yazmayayım bebeğimi kucağıma alınca unutacağım, sonra bakıp da hatırlamak istemiyorum :KK70: Allah hepimize yardım etsin hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin...o güzel melekleri sağ salim kucaklarımıza alalım inşallah :KK70:

kizlar ben de 37+2 gunluk hamileyim..cok sukur pek bi sorunum olmadi rahat gecti hamileligim..gecti diorum nerdeyse bitmek uzere. pazartesi sabah kizimiza iposumuza kavusuoruz. ben diger bu mesajlari okuyan yeni hamile kalan kizlara su tavsiyede bulunabilirim..4, 5 ay yuzdum haftada 3 gun ve ne belim agridi ne bi yerim agridi...geceleri cok rahat uyuyorum spor yapinca..hic uyanmadim diyebilirim..4 tane vitamin aliorum aylardir hic aksatmadim..omega 3, elevit, gyno ve ostrecare..bi gun almamazlik yapmayin ihmal etmeyin..haftada 1 gun mutlaka balik yedim ve her gun bi avuc ceviz ve yumurtami eksik etmedim. yuzduk kuyruguna geldik herkese kolay hamilelik ve sancisiz gunler dilerim...:)

bütün şikayetleri okuyunca hepsinin bendede olduğunu gördüm, gece yastıklarla yatmaya başladım bende, bacaklarımın arasında yaztık sırtımda yastık vb. zaten bel ağrılarıda cabası.bide sürekli tuvalete gitme ihtiyacı var....benimde eşim sağ kolum gibi.herşeyime yetişiyor bide annem tabiki.onlar olmasa ne yapardım bilmiyorum.
ayaklarım benim de şişiyo.bebeğimde çok ama çok hareketli.hiç durmuyo sabaha kadar.off offfff durumlardayım yani.Allah hepimize yardım etsin, sevgiler....

bende aynen ağırlaştım hiç bi iş yapasım yok.. geceleride uyuyamıorum sağa dönüorum sırtım ağrıo sola dönüorum belim ağrıo sonra wc ye gitmeler......:KK43::KK43: az kaldı sabretmek lazım ama sıcaklar feci olcakkk

ben bide üşüttüm ateşim çıktı zaten uyku yoktu. hiçbişi yapamıyorum canım istemiyor hep yatıyorum yorgunum sizde öylemisiniz ya yoksa benmi tembelimm:sinifsinif:

X