33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

samaramorgan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2011
1.440
292
başlıkta da belirttiğim gibi 33 yaşındayım, bütüm yaşıtlarım yuva kurdu birer ikişer çocukları oldu. bana gelince ben de hergün sanki daha da yalnızlaşıyorum. çok üzülüyorum. hayatın artık bana güleceğine de inanmıyorum. belki dertleşmek isteyen çıkar diye bu başlığı açtım.

Tatlim sikma kendini hayirlisini dile :-) niye yalniz olasin bence evlenmedigin icin degilde is hayati insani monotonlastiriyor, sosyal ortamlarda bulunun,iciniz sikildikca disari cikin alisveris yapin.Arkadaslarinizla gorusun.

Üzülme ya evlenmeyen bi pişman evlenen bin pişman...
Evlenince de sürekli beklentilerin, isteklerin olacak.
Zor olan yalnızlık duygusu ve insanların bakışı...
Bir çay koy, Allah'tan hayırlısı de iç yalnızlığına:)

Tatlim sikma kendini hayirlisini dile :-) niye yalniz olasin bence evlenmedigin icin degilde is hayati insani monotonlastiriyor, sosyal ortamlarda bulunun,iciniz sikildikca disari cikin alisveris yapin.Arkadaslarinizla gorusun.

cevap yazdığın için teşekkürler. ben de çoğunlukla güçlü olmaya bakarım dimdik ayakta durmak felsefemdir. ama yeri geliyor insan yaslanacak bir omuz arıyor. en güçlü insan bile sevgi istiyor sorun bu.

Üzülme ya evlenmeyen bi pişman evlenen bin pişman...
Evlenince de sürekli beklentilerin, isteklerin olacak.
Zor olan yalnızlık duygusu ve insanların bakışı...
Bir çay koy, Allah'tan hayırlısı de iç yalnızlığına:)
cevap yazdığın için teşekkürler. ne kadar güçlü olursam olayım yeri geliyor yaslanacak omuz arıyorum. hep güçlü olmak çok zor. sorun sadece evlenmek de değil.güvenilecek omuz dayanabilecek birini bulmak çok zor

eger aılenlesen anne baba kardes vs onlara skca sarıl baglan bız kadınlar hayatımızdakı eksıklıgı bır erkege baglarız hep genelımız oyle fakat elımızdekılerın kıymetını bılmelıyız artık sende ole hem sunu kendıne benımset kımsesızlerın kımsesı ALLAH tır dua et ferahla ıllakı senıne karsına uygun bırı cıkacaktır suana kadar cıkmadıysa ınan bundada bır hayır vardır

bilmiyorum ilginizi çekermi ama evlilik ajansları var boydan yüzden fotolarınızı veriyor, beklentilerinizi ve kendinizi anlatıyorsunuz. ajanstan sizi eşleştiriyorlar. teyzem bu şekilde evlendi eşi öğretim görevlisi, şuan 9 yıllık evli ve mutlu.. o da evlendiğinde 35 yaşındaydı.

Son düzenleme:
başlıkta da belirttiğim gibi 33 yaşındayım, bütüm yaşıtlarım yuva kurdu birer ikişer çocukları oldu. bana gelince ben de hergün sanki daha da yalnızlaşıyorum. çok üzülüyorum. hayatın artık bana güleceğine de inanmıyorum. belki dertleşmek isteyen çıkar diye bu başlığı açtım.

Canim 28 yasindayim ve 10 yillik iliski. Bazen cok ofkelendim boyle olucagina hic olmasin dedim ama hic ummadigim anda gercek bi birliktelige tasinicak iliskimiz. Kuzenim 31 yasinda gecen yilin basinda biriyle tanisti yil sonu evlendi simdi bebegini bekliyor yani hersey nasip. 2 yillik birliktelige aile de sigiyor evlilikte. 11 yillik iliski ise yorgunluk oluyor bazen. Nasip de ve guclu ol canim guzel dusun guzel olur.

eger aılenlesen anne baba kardes vs onlara skca sarıl baglan bız kadınlar hayatımızdakı eksıklıgı bır erkege baglarız hep genelımız oyle fakat elımızdekılerın kıymetını bılmelıyız artık sende ole hem sunu kendıne benımset kımsesızlerın kımsesı ALLAH tır dua et ferahla ıllakı senıne karsına uygun bırı cıkacaktır suana kadar cıkmadıysa ınan bundada bır hayır vardır
yalnızlığı bu kadar takmamın sebeplerinden biri de aile zaten
düzgün aile ilişkilerim de yok, annem zaten ölmüş, babamla da pek aram yok. cevap yazdığın için sağol.

bilmiyorum ilginizi çekermi ama evlilik ajansları var boydan yüzden fotolarınızı veriyor, beklentilerinizi ve kendinizi anlatıyorsunuz. ajanstan sizi eşleştiriyorlar. teyzem bu şekilde evlendi şuan 9 yıllık evli ve mutlu.. o da evlendiğinde 35 yaşındaydı.

o sitelere de takıldım bir aralar ama oralarda pek normal kişilerle karşılaşmadım. teyzen çok şanslıymış mutlulukları daim olsun :)

Canim 28 yasindayim ve 10 yillik iliski. Bazen cok ofkelendim boyle olucagina hic olmasin dedim ama hic ummadigim anda gercek bi birliktelige tasinicak iliskimiz. Kuzenim 31 yasinda gecen yilin basinda biriyle tanisti yil sonu evlendi simdi bebegini bekliyor yani hersey nasip. 2 yillik birliktelige aile de sigiyor evlilikte. 11 yillik iliski ise yorgunluk oluyor bazen. Nasip de ve guclu ol canim guzel dusun guzel olur.

kuzeninin mutluluğu daim olsun, seninki de. bana da arasıra geliyorlar öyle. daraldım gece gece

Yalnizlil kotu tabi bebde yalnzm ordan biliorm :) ama kismetndeyse oyle boyle evlenrsin zaten diye dusunuorm. Mutluluklar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendinizi üzmeyin bence. Hep şöyle düşünürüm çevreme bakıyorum erken yaşlarda evlenip dayak yiyen, aldatılan, boşanan o kadar çok kadın var ki.. Geç olsun hayırlısı olsun. Her şey imzayı atmakla bitmiyor. Evlilik iki günlük değil ki, bi ömür o kişiyle geçecek. Dilerim kendinize uygun , düzgün bi insan çıkar karşınıza. Umudunuzu asla yitirmeyin :)

Kendinizi üzmeyin bence. Hep şöyle düşünürüm çevreme bakıyorum erken yaşlarda evlenip dayak yiyen, aldatılan, boşanan o kadar çok kadın var ki.. Geç olsun hayırlısı olsun. Her şey imzayı atmakla bitmiyor. Evlilik iki günlük değil ki, bi ömür o kişiyle geçecek. Dilerim kendinize uygun , düzgün bi insan çıkar karşınıza. Umudunuzu asla yitirmeyin :)

benim etrafımda da hep mutlu evlilikler var o yüzden ben niye böyleyim diye soruyorum. iyidilekieriniz için teşekkürler.

benim etrafımda da hep mutlu evlilikler var o yüzden ben niye böyleyim diye soruyorum. iyidilekieriniz için teşekkürler.

Bende tam tersi :) Sürekli aldatılan, işkence gören , terkedilen kadınlar mevcut çevremde. Bu yüzden evlilikten ciddi anlamda korkuyorum :KK31:

X