32 haftalık hamilelikte adet sancısı

Cckgkc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
18
1
34
Herkese merhaba 32 haftalık hamileyim . Sürekli sancılı geçen bir hamileliğim var ama doktor ısrarla hepsine normal dedi . Dün tümmm gün bebek kendini sağ tarafta taş gibi topladı (bu ilk defa oluyor) ve tüm gün öyle kaldı. Bugün ise sabah ağrı ve halsizlik ile uyandım . İki saat öncede çok şiddetli ağrısını hiç bir şekilde karsilayamadigim adet sancım var . Bacaklarıma özellikle ayak bileklerime vuran bir ağrı . Sürekli lavaboya gidip bakıyorum kanmi geldi diye o kadar şiddetli. Ve ara ara durmuyor sürekli var.benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu aranız da

Benim de oluyor adet sancısı gibi ağrılarım ama aşırı şiddetli ve geçmeyen ağrılar değil aşırı siddetliyse bence doktorunuza bi daha danışın bu sancıların olması normal ama uzun surmemeli benim bildiğim

Randevumuzu erkene cektim az önce arayıp yarın sabah dokuzda gidicem. İnşallah yarına kadar idare edebilirim

19 haftalık hamileyim. Benim de sürekli adet sancısı gibi ağrılarım oluyor. Doktor çok uzun sürerse ve dayanılmaz şiddette olursa mutlaka gel demişti. Eğer çok uzun sürdüyse bir an önce git canım. En azından için rahat etsin. Panik olma, hamilelikte ağrı normal. Ama önlem almak her zaman iyidir

Randevumuzu erkene cektim az önce arayıp yarın sabah dokuzda gidicem. İnşallah yarına kadar idare edebilirim
Iyi yapmışsınız korkmayın korktukça daha da artıyor çünkü bende bi kere acile gittim aşırı sancim var diye hiç bisey çıkmadı bebek hareketleri iyiyse kanama vs yoksa bi sıkıntı yoktur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…