30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

aslında otoriter de değildir, sadece havası bana söküyor diyeyim, bu hayatta ben ve babam dışında çemkirdiği kimse yoktur, benim de iş güç, enden işe işten eve

Neden müsade ettin ki buna bu yaşa kadar...
Neyse ki işimiz gücümüz var, onu bulamayanlar da var

Neden müsade ettin ki buna bu yaşa kadar...
Neyse ki işimiz gücümüz var, onu bulamayanlar da var
Evlenip görmediğim için zaten tepkili, bir de başına kedi çıkardım diye kiziyo. Evlen git de ne ararım ne sorarım diyo hala. Halbuki çocukları içerisindedoğru dürüst çalışan, eve katkıda bulunan da benim ama şu bi gerçek ki anneler evlat ayırt ediyolar

Üzüldüm canım. Dışarıdan öyle der ama gidersen de üzülür bence, anne sonuçta...

cepten yazarken
yarım çıkmış :) ameliyatlı hayvanla birlikte yatmadım, yanlışlıkla çarparım filan dikişleri zarar görmesin diye, kanepede de yatınca belim tutuldu filan, bel ağrısı ile eve gelince kedinin ameliyatıbiraz gölgede kaldı şansıma diyecektim, bel fıtığı var da bende, tutuldu mu fena tutuluyo, annem de bildiği için o konuda hassas, ben de biraz rol kestim mecburen yoksa tamamen kediye odaklanacaktı, belki de inanmayacaktı kısırlaştırma olmadığına,
gerçi belimin durumu cidden fena o akşamdan sonra, bakalım nolucak

cepten yazarken
yarım çıkmış :) ameliyatlı hayvanla birlikte yatmadım, yanlışlıkla çarparım filan dikişleri zarar görmesin diye, kanepede de yatınca belim tutuldu filan, bel ağrısı ile eve gelince kedinin ameliyatıbiraz gölgede kaldı şansıma diyecektim, bel fıtığı var da bende, tutuldu mu fena tutuluyo, annem de bildiği için o konuda hassas, ben de biraz rol kestim mecburen yoksa tamamen kediye odaklanacaktı, belki de inanmayacaktı kısırlaştırma olmadığına,
gerçi belimin durumu cidden fena o akşamdan sonra, bakalım nolucak

Bayagı yarım çıkmış:) geçmiş olsun. Kedi senin yatağında mı yattı, o kısmı anlayamadım. Annenden ameliyatı gizlemişsin anladığım kadarıyla, neyse ne o rahatsız olsun ne sen.. .:)

Bayagı yarım çıkmış:) geçmiş olsun. Kedi senin yatağında mı yattı, o kısmı anlayamadım. Annenden ameliyatı gizlemişsin anladığım kadarıyla, neyse ne o rahatsız olsun ne sen.. .:)
Evet. Kedi bizim odada,benim yatakta yattı. Gizledim. Hakkimi helal etmem dedi çünkü

Kendi yattıgı yer yok mu, sen de kendi yatagında yatsaydın keşke, bel fıtığı kötüdür. Benim de sık sık belim tutuluyor nedense.
yok,gecve gelip ayak ucuma yatıyor çok fena ,bir hafta belim ağrıdı, bacağıma da vurdu ağrısı, bir de salonda gelen geçen oldukça uyku tutmadı filan. benim uykum biraz hafiftir

yok,gecve gelip ayak ucuma yatıyor çok fena ,bir hafta belim ağrıdı, bacağıma da vurdu ağrısı, bir de salonda gelen geçen oldukça uyku tutmadı filan. benim uykum biraz hafiftir

O zaman ona küçük bir minder almalı gece yatması için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…