30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Savaşma seviş hoşgeldin. İyilik, senden? Zumbaya devam ediyor musun.
hayır canım.. Biraaz mide üşütmesi yaşadım. Her gün duş almak zor geliyor. :) O açıdan ara verdim. 15 gün sonra tekrar başlarım. şu an pek içimden gelmiyor

Allah senin için doğru zamanı biliyor. Zaten ona teslim olursan ve dua ederken bile teslimiyetini gelecekleri kabul edersen hayatın hiç bir aşamasında zorluk çekmezsin. "Allah dağına göre kar veriyor."

Ben de okul bitince evlenme kararı alma aşamasındaydım. İçimden bir ses doğru değil dedi. Ailem benden hayır cevabını beklemiyordu. Karşı tarafta ... Sonuçta olmadı. Görücü usulü tabi herşey. Aşk -sevgi yok. Sadece mantık var.

Kizlar sizde bu kinuda sorun yasiyormusunuz.arkadaslarimin cogu evli kalanida nisanli.
Ister istemez ortamlar bitiyo o eski gezmeler tozmalar olmuyo artik.bi bende boyle degil dimi
Nolur evet deyin:):):)

Arkadaşlarının olması ne güzel bir şey... yalnız değilsin...

Normal ve güzel bir şey hayat akışı işde... Hepiniz bekar olsanız bu seferde birbirnizi suçlardınız... :)
Artık benim gezme tozma olaylarım olmadığı için, vaktimi ailemle geçirince sorun olmuyor. Benim arkadaşlarımın da 2. çocukları var. Hamile olanlar var. Onları dinlemek güzel. Çocuk sorumluluk biraz da özgürlük kısıtı oluyor.

Şu anda ben tek başıma vakit geçirmeyi eğlenmeyi bildiğim için yanımda illa biri olmasa da bir şekilde mutluyum. Yeni arkadaşlar ediniyorum. :)

Kızlar ya ben evlenmekten çok korkuyorum.
Zaten bizler illa evlilik delisi değiliz. (Tamam tabii ki birisi olursa oyalamasın bizi evlenelim ama sevgisizlik insanı üzen)
İnsan sevdiğiyle evlenmeyi iple çekmez mi, gerçekten eminse...
Aslı, çok aşık olsa da insanlar evlilikten korkuyor. Çünkü bizim yaz insanlar özellikle artık evliliğin ne olduğunu (sorumluluklarını, zorluklarını) biliyor. Malum birisiyle sevgili olmak farklı evli olmak çok farklı.

Teşekkür ederim. Yalnızken hiç takmiyordum ama şu an hayatımda biri var gittikçe ciddileşiyor. Bir korku bastırdı.
Yani insan tereddütsüz evlenebilir mi yoksa benim korkmam normal mi?

Evet canım tabiki değiliz, sevgisizlik hic hoş değil

çok normal canım
misal ben mutfakta çok iyiyimdir
evlenınce ya yemek yapamazsam diye oturup ağladığımı biliyorum yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…