30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kizlar sizde bu kinuda sorun yasiyormusunuz.arkadaslarimin cogu evli kalanida nisanli.
Ister istemez ortamlar bitiyo o eski gezmeler tozmalar olmuyo artik.bi bende boyle degil dimi
Nolur evet deyin:):):)

evet.. dua çok önemli.

Madelief , inşallah kısa zamanda işler yoluna girer, istediğin gibi olur.

Tesekkur ederim herkese iyi dilekleri icin. Herkese iyi aksamlar bu arada :)

Insan cok sevincede sunu anliyo: evet dogru zamani beklemek gerek cunku ozaman dogru insanla cook mutlu olunabilir.
Ayyy amannn kismet iste napalim:)

Buna kesinlikle inaniyorum. Gecen annemle bunu konusuyordum. Olsaydi da 25'imde felan evlenseydim, gercekten cok yanlis bir evlilik yapmis olacaktim. Son 2 senede hayatimda cok sey degisti ve cok agir seyler yasadim. Yasam bicimi olarakta bircok sey degisti hayatimda. Evli olsaydim bu degisimler evliligimde kesinlikle sorun olurdu. Simdi ise kesinlikle ama kesinlikle evlilikten tam olarak ne istedigimi biliyorum. Ancak bu saatten sonra evlenirsem tam kendimi bulmus sekilde evlenecegim ki 32 yasindayim. Allah'a inancim var, belli ki bir sebebi varmis diye dusunuyorum. Dogru zaman bu sebeple cok onemli. Su an sanki o insani buldum gibi. Gercek olamayacak kadar guzel sanki cok acayip. Hakediyoruz mutlu olmayi artik, artik olsun..

Son düzenleme:

Pozitif yazmana sevindim, hep böyle kal iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…