30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kesin olan bir şey var; bir şeyin doğruluğundan şüphe etmek. Şüphe etmek düşünmektir; düşünmekse var olmak. Öyleyse var olduğum şüphesizdir. Düşünüyorum, o halde varım. (Descartes)

------------------------------------------------------------------------------------

Duyularımız bazen bizi aldattığına göre, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını farzetmeliyim.

Burada sobanın karşısında oturduğumu nasıl bilebilirim.
Bundan emin olamam. Rüya ya da hayal görüyor olabilirim.
Ya da muzip bir şeytan benimle oyun oynuyor olabilir.
Kuşku duymayacağım tek şey, bir şey düşünüyor olmam. Rüya gördüğümü, benimle alay edildiğini ya da bir bedenim olmadığını düşünsem bile bu böyle.
İşte buldum! Düşünüyorum, öyleyse varım!
René Descartes

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü (İngilizce: International Day for the Elimination of Violence against Women), 1999 yılında kadına yönelik şiddete karşı toplumda farkındalık yaratmak amacıyla BM Genel Kurulu kararı ile ilan edilen gündür.[1]

Alıntı: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kadına_Yönelik_Şiddete_Karşı_Uluslararası_Mücadele_Günü

Aramıza hoş geldin. Kendinden bahseder misin?
ay ben 29 yaşındayım işte memurum hiç evlenmedim evlenmeyide düşünmüyodum ama arkadaşlarım çoluğa çocuğa karışınca bi panik oldum bu aralar yoksa ev işleri o sorumluluk çekemem diye düşünüyodum hep konuyla ilgili piskoloğa gidiyorum. evliliği istiyebileyim diye.. 10 seans gittim be değişiklik yok..

kör kütük aşık olmak istiyom ama evlilikten korkuyorum. hazır değilmişim gibi sanki. ama re zamana kadar beklicem ki

siz ne düşünüyosunuz

aynı şeyleri

şaka gibi ama gerçek ben de öyle düşünüyorum ama aşık olmak istiyorum tez vakitte doğru bir adama, tabii ardından evlilik ve bebek isterim.

ama hiçbir zaman domestik kızlar gibi evlilik delisi olmadım.

ne güzel memursun demek.

Petunya, inanmazsın belki sabah seni etiketleyecektim.
"Bebek nasıl sen nasılsın? pek sesin çıkmıyor" diyecektim.

hamile kıyafetin mavi olmuş. fark ettim. :)

Petunya, inanmazsın belki sabah seni etiketleyecektim.
"Bebek nasıl sen nasılsın? pek sesin çıkmıyor" diyecektim.

hamile kıyafetin mavi olmuş. fark ettim. :)

iyiyim prenses, düşünceli arkadaşım sağol sen nasılsın. bu ara gözlerim mavilerde. evtt. bebek içi alışverişe başladık artık. onlarla uğraşıyorum. iş güç zaman hızlı geçmeye başladı.

sen nasılsın ? görüşmeyeli.

NE güzel. :)
İyiyim ben de, çalıyorum işte.
Selam Aslı...

İş durumları ne olsun. İyidir güzellik seni sormalı..
Mavilim

Bence (ve çevreden gördüğüm örneklere dayanarak söylüyorum) sevdiğin aşık olduğun birisi olsa evlenmeyi istersin. Su gibi akar, çorap söküğü gibi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…