30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben internetten alışverişe pek güvenemiyorum, hele kıyafet falan hiç alamam, bedeni olmazsa bir de değişim işleriyle uğraşamam. Bugün alışverişe gittim bu arada:)

bende almıyorum aslı, gerçi alışveriş için pek zaman yaratamıyorum, int.daha kolay ama kumaşa dokunmam lazım. bence kıyafeti gösteren kumaştır. beden ölçüleri, yakası çok açık eteği çok uzun olmamalı. ben minyon olduğum için pek standarda uymuyor. hele hamileyken hiç

ama züccaciye, temizlik amway ev tekstili bebek tekstil ürünleri alıyorum.
Amway in birkaç ürününü kullanıyorum bu arada kızlar. çok memnunum. hafif kokulu ve temizliği güzel.
özellikle diş macunu ve fırçalarını tavsiye ederim.

günaydın bu arada

Günaydın Petunya,
Ben de klasik şeyleri internetten de alırım ama kıyafet ayakkabı vs pek olmuyor.
Ayakkabı bile numarası belli olduğu halde geçen bir tanıdığım aldı. Olmadı. İade etti.

Nasılsın?
Oğluş nasıl?

aynen öyle oluyor, filozof. geçen yaz bikaç parça bşy aldım hemde marka diye. sevmedim. evde giyiyorum.

oğluş iyi ya hareketi yok bugün, uyuyor sanırım. 3 aydan geriye saymaya başladık. zaman çabuk ilerliyor bu ara

Aaa! Şaşırdım. Marka bir de...

Oğluşuna maşallah. Allah tamamına erdirsin sağlıkla...

Pers hükümdarı iki mahkûmu ölümle cezalandırır.

Mahkûmlardan biri hükümdara eğer canını bağışlarsa çok sevdiği atına bir yılda uçmayı öğreteceğini söyler. Bu vaat karşısında şaşıran hükümdar, mahkûmun canını bir yıl için bağışlar.

Ölüme gitmekte olan mahkûm diğerine ümitsizce atların uçamayacağını ve yalnızca kaçınılmaz sonu geciktirdiğini söyler. Ardından şöyle bir cevap alır:

"Doğru. Ancak kendime bir yıl içinde sırasıyla gerçekleşme ihtimali olan dört özgürlük şansı veriyorum. Birincisi, hükümdar ölebilir. İkincisi, at ölebilir. Üçüncüsü, ben ölebilirim. Dördüncüsü, belki at uçmayı öğrenebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…