30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Az önce 4. Aşuremi yedim sanırım bu arada:) hoşgeldin.
bugün mü dördüncü?

ben bugün bir kase yedim. şekerim düştü. dalgalandı. tarçın falan yedim de anca toparladım gibi

ben aşure ayı girdiğinden beri totalde 4 kase yememişimdir -ki severim aşureyi

Her zaman olmuyor tabi, senin kalbin benden temiz ayrıca tamam dua ederim canım, o kişi işyerine gelsin diye mi dua edeyim
Her zaman olmuyor deme, kalbini tam tut
Gönlümün muradı için edebilirsin.
evet, onun için de edebilirsin ama o kişi benim için hayırlı mı ki? benim kısmetim mi ki? onu bilmiyorum ki

Her zaman olmuyor deme, kalbini tam tut
Gönlümün muradı için edebilirsin.
evet, onun için de edebilirsin ama o kişi benim için hayırlı mı ki? benim kısmetim mi ki? onu bilmiyorum ki

Ama bir kalp atması var bu sefer belli ki bu da önemli. Hayırlıysa o kişi, inşallah tez zamanda geri gelsin ve tanışmadıysanız tanışın ve olaylar gelişsin hayırlı bir şekilde:)

Ama bir kalp atması var bu sefer belli ki bu da önemli. Hayırlıysa o kişi, inşallah tez zamanda geri gelsin ve tanışmadıysanız tanışın ve olaylar gelişsin hayırlı bir şekilde:)
Haklısın Aslı, inşallah... Allah büyük, bana ara ara dua eder misin?
Kimse bilemez tabi ama ben yine de böyle düşünüyorum seninle ilgili
Sen de öylesin, samimiyim!

Haklısın Aslı, inşallah... Allah büyük, bana ara ara dua eder misin?
Sen de öylesin, samimiyim!

Tamam filo geçen yine dua ettim hepimize, ara ara ediyorum zaten
Teşekkür ederim güzel düşüncen için, gerçi bugün elimde olmayan nedenlerle gerildim, laf yarıştırmak zorunda kaldım ama bir daha olmayacak inş.:)

aaa, nerede? neyse açıklamak zorunda değilsin.
Yanlış topiğe mi yazdın yoksa bizle mi paylaştın:)
dedim ki yazarken; kızlar yanlış konuya yazdım zannedecek
yok bile isteye buraya yazdım. buraya yazarsam belki gayret eder bitiririm diye :))

aaa, nerede? neyse açıklamak zorunda değilsin.
dedim ki yazarken; kızlar yanlış konuya yazdım zannedecek
yok bile isteye buraya yazdım. buraya yazarsam belki gayret eder bitiririm diye :))

Rahatlamak için dua topiğine girmiştim, gerginlikle çıktım malesef.
İyi yapmışsın canım, bizlerin yerine de oku, seni seviyoruz, çıkma saatin geldi sanırım, iyi haftasonları şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…