30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

"Hangimiz sabah kalktığında gözüm görüyor, aklım başımda, midem sağlıklı, zevkle kahvaltı edeceğim diye şükrediyor? Herkes suratları on karış asık kalkıyor. Pazartesi sendromu diyorlar -ki Pazartesi Peygamber’in günüdür, en kıymetli gündür."

Cemâlnur Sargut – Ya Allah’ın Sevdikleri

Aslı bir de vakitli uyumak önemli.
23.00 - 02.00 arası bir hormon salgılanıyormuş ve uyurken karanlıkta salgılanıyormuş.
Onu kaçırmamak lazım.
Çok uyumak değil kaliteli (saatlerde) uyumak da önemli :KK66:

sana katılıyorum filozof :KK19:

eğer 23:00 den gece yarısına (00:30 gibi) olan zaman dilimini kaçırmaz yatarsam, hemen uykuya dalıyorum.
ama 12'yi geçtikten sonra 1 e doğru özellikle yatsam da dalamıyorum ya da saat zaten geçti deyip yatmayı unutuyorum.

O yüzden en geç uyku saatim 23:30 civarı.. tabii bebişten dolayı daha erken de olabiliyor. koltukta dalıyorum çoğu zaman.

sana katılıyorum filozof :KK19:

eğer 23:00 den gece yarısına (00:30 gibi) olan zaman dilimini kaçırmaz yatarsam, hemen uykuya dalıyorum.
ama 12'yi geçtikten sonra 1 e doğru özellikle yatsam da dalamıyorum ya da saat zaten geçti deyip yatmayı unutuyorum.

O yüzden en geç uyku saatim 23:30 civarı.. tabii bebişten dolayı daha erken de olabiliyor. koltukta dalıyorum çoğu zaman.
Evet canım, sen daha dikkat et. Zaten çalışan insansın bari akşamları dinlen rahat et ki bebiko da güzelce sağlıkla büyüsün inşallah. :emir_bebek::KK200:

"Hangimiz sabah kalktığında gözüm görüyor, aklım başımda, midem sağlıklı, zevkle kahvaltı edeceğim diye şükrediyor? Herkes suratları on karış asık kalkıyor. Pazartesi sendromu diyorlar -ki Pazartesi Peygamber’in günüdür, en kıymetli gündür."

Cemâlnur Sargut – Ya Allah’ın Sevdikleri
Doğru...

Bunu geçen gün okudum ve üzüldüm:KK14::KK48:
Niye ki Aslı?
Artık yirmili yaşları geride bıraktığımız için mi?

Ben düşünüyorum da yirmili yaşlarda da bunları yapmazdım (bazılarını istesek de yapamazdık bizim zamanımızda yoktu. --- eskiden buralar hep dutluktu :p :-) )

Niye ki Aslı?
Artık yirmili yaşları geride bıraktığımız için mi?

Ben düşünüyorum da yirmili yaşlarda da bunları yapmazdım (bazılarını istesek de yapamazdık bizim zamanımızda yoktu. --- eskiden buralar hep dutluktu :p :-) )

Evet ama hata payı vermemişler hayatla ilgili, sanki otuz olunca feleğin çemberinden geçiyorsun:)

X