30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Annem benim ceyizleri hep tamam etti.Şimdi baktıkça üzülüyorum. Çürüdüler dolapta offff offff.

Ben de annemin eskiden yaptığı dikiş nakış tarzı olanları başkalarına hediye etsin diye ikna edemiyorum.. Modası mı kaldı onların diyorum ama yok :) evlenmemden umudu kesti ama yaptıklarına kıyamıyor:KK43:

Ben de annemin eskiden yaptığı dikiş nakış tarzı olanları başkalarına hediye etsin diye ikna edemiyorum.. Modası mı kaldı onların diyorum ama yok :) evlenmemden umudu kesti ama yaptıklarına kıyamıyor:KK43:
kırmayın annelerınızı
evlendıkten sonra LCD nın uzerıne serersınız
ben oyle yapıyorum

Benımkıne umudu kesti.Buarada sendika çokk Küçüksun ben yaşlandım resmen.Ben beğeniyorum halen jherseyi .Allah tez zamanda hepimize inş

Benımkıne umudu kesti.Buarada sendika çokk Küçüksun ben yaşlandım resmen.Ben beğeniyorum halen jherseyi .Allah tez zamanda hepimize inş
Hayırlısı olsun. En yakın arkadaşım boşanma arifesinde :KK43: Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah

X