30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben de acaba önceden söyledi de ben mi kaçırdım diye bir şey demedim:) bu yıl kız bebekler ağırlıkta aslında ama senin kalbin temiz filo:KK66:
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin petu.
Sağ ol Aslı, bir de ben Petunya'ya erkek bebek yakıştırıyordum nedense. :) Vardır benim öyle şeylerim. Bazı insanlara erkek bazı insanlara kız bebek yakıştırmalarım. : ))) kimisi tutmaz tabii. : ))

Ben de acaba önceden söyledi de ben mi kaçırdım diye bir şey demedim:) bu yıl kız bebekler ağırlıkta aslında ama senin kalbin temiz filo:KK66:
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin petu.

teşekkür ederim aslı inşallah, burada da yazdım sanıyorum ama Şubat Anneleri topiği de olabilir. :KK64:

balık burcu çok duygusal olmaz mı, bilemiyorum çok değişken bir burç sanki.

evet prenses, tahminin doğru çıktı. kısmetse bir oğlumuz olucak :emir_bebek:

şu yazdığıma ben inanamadım mucize gibi

Mucize zaten, her bebek bir mucize aslında...
Hamile kalma süreci o kadar zor bir süreç aslında, hamile kalmak da bir mucize...
Bir de senin erkek bebek istiyor olup da -Allah'a şükür ki- erkek annesi olacak olman da mucize. :KK200::anneadayı::anneadayı::emir_bebek:

Mucize zaten, her bebek bir mucize aslında...
Hamile kalma süreci o kadar zor bir süreç aslında, hamile kalmak da bir mucize...
Bir de senin erkek bebek istiyor olup da -Allah'a şükür ki- erkek annesi olacak olman da mucize. :KK200::anneadayı::anneadayı::emir_bebek:

çok doğru yazdın prenses. Hoppa

Allah hayırlısıyla doğum yapmak nasip etsin. isteyen herkeslere de nasip etsin inş.

:anneadayı::KK200:

X