30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

:KK45::110::kk77::KK50::KK28:

Merhaba kızlar....

Bir cuma günü daha geldi çattı :KK48: Yarın da Cuma.... :KK76:
Şimdiden hayırlı cumalar kızlar duanızda unutmayın beni de..
ben yarın olmayacağım izin aldım nete giremem.. Hastası olanlara acil şifa eş isteyenlere hayırlı eş, iş isteyenlere huzurlu çalışabilecek ve bereketli olan paralar kazanabilecekleri bir iş ve evlat isteyenlere de hayırlı eş nasip etsin Yaradan ım inşallah

11885246_905333349540234_1123362681311282592_n.jpg

Şimdiden hayırlı cumalar kızlar duanızda unutmayın beni de..
ben yarın olmayacağım izin aldım nete giremem.. Hastası olanlara acil şifa eş isteyenlere hayırlı eş, iş isteyenlere huzurlu çalışabilecek ve bereketli olan paralar kazanabilecekleri bir iş ve evlat isteyenlere de hayırlı eş nasip etsin Yaradan ım inşallah

Amin güzeller herkesin bol nasip ve rızkı olsun. Hayır kapılarımız açılsın inşallah

Iyi geceler hepinize.. topiğin ilk 260 sayfasini okudum, topik sahibinin darısı başımıza.. ben de 35 yaşındayım ailemle yaşıyorum bir işim var çalışıyorum ama bazen çok üzülüp sıkılıyorum.. hep doğru insanı bekledim, beklerken ne ara yaş 35 oldu, herkes evlendi gitti benden buyukler, benden kucukler.. hatta bazı arkadaslarim 2. Evliligini yapti.. kesinlikle kimsenin kismetini kaderini kiskanmiyorum ama benim niye karsima iyi niyetli bir insan cikmiyo.. çok karamsar ve mutsuz bir anımdayım sanirim. Bu topiktekilerin pozitif enerjisine özenip geldim aslinda.. ben de sakin ve iyimser olmak istiyorum.

Bu topiktekilerin pozitifliginin sirrini ogrenebilirsem benim de hayatimda olumlu ilerlemeler olur insallah :) sık sık yazmaya calisicam. Simdilik hoscakalin..

Hoşgeldin canım:KK24: o bende de o kadar çok oluyor ki bazı geceler düşünmekten gözüme uyku girmediği bile oluyor :KK43: ama herşey ummadiğimiz bir anda tersine dönecek ve herşey çok ama çooook güzel olcak inşallah canım her kışın bir baharı , her gecenin bir sabahı vardır muhakkak :KK200::))

Hoşbuldum Ekin, duygularimi paylasmak bile iyi geldi :) "mucize" demissin evet benim ihtiyacim olan sey bir mucize :110: cunku artik arkadaslarimin "seni biriyle tanistirmak istiyorum" tekliflerinden de yıldım.. olacaksa o kişiyle tesadufen ben tanisayim, kimse mudahale etmesin istiyorum artik :KK43:

Allahim hayirli kapilar açsın hepimize, mutlu pazarlar olsun :KK49:

Hoşbuldum Ekin, duygularimi paylasmak bile iyi geldi :) "mucize" demissin evet benim ihtiyacim olan sey bir mucize :110: cunku artik arkadaslarimin "seni biriyle tanistirmak istiyorum" tekliflerinden de yıldım.. olacaksa o kişiyle tesadufen ben tanisayim, kimse mudahale etmesin istiyorum artik :KK43:

Allahim hayirli kapilar açsın hepimize, mutlu pazarlar olsun :KK49:
Katılıyorum canım sana böyle tatlı güzel heyecanlar olsun istiyorum yüreğim kıpır kıpır olcak herşeyi sevgiyle yaşıcam biri eee mantiğınız uyuyor hadi evlenin değil akıl mantık tabiiki olcak ama zaten gönlunün ısınmadıği biriyle de ayni evi bir ömrü paylaşmanın neresi mantıklı:))
Mutlu pazarlar canım sana da o güzrl dualarına da tüm kalbimle amin diyorum:KK68:

Hepinize güzel huzurlu bir hafta diliyorum kızlar.
Sizleri çok öpüyorum.
Allah hayırlı insalarla hayırlı kapılarla karşılaştırsın inş.
Allah ım seçimlerimizden bizleri pişman etmesin hayatımızdan huzuru bereketi eksik etmesin inş.
Rabbim bir ömür boyu hayırla huzurlasağlıkla aynı yastığa baş koymayı nasip etsin hayırlı eşimizle inş.
İnş bu kadar bekledik inş inş hayırlısıyla ümid ettiğimizden daha hayırlısı bizlere tez zamanda nasip olsun inş. Amin.
Sizleri çok öpüyorum.
Duanızlda beni de babamı da unutmayın. ....
İyi haftlar güzel günlerin başlangıcı olsun inş.

X