30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Nişanlandığı kişi ne kadar şansızmış. Düşünsene herkesi aldatan yalan söyleyen onlarca kalp kırmış bir adam iyi bir eş olur mu. Ondan gelen soydanda hayır gelmez.

Sevgi biraz da hayranlık değilmi? Soğumak çok kolaydır. Neden sevdiğini düşün bir kere. Belki zamanla o sevgi yok olur. Olur da. Her büyük aşk bile bitiyor. Oda bir gün yok olup gider

Aslinda pek olumlu yonude yok bana kac kez yalan soyledi
Sonra cok agir laflar soyluyodu ve hic ozur dileyip gonlumu almiyodu hep kendini ovuyodu ben kendimi soyle gelistirdim boyle gelistirdim diye bi keresinde sıkildim seversen seversin sevmezsen yol orda dedi iki yuzlusun benimle oynuyorsun dedi halbuki kendisi oynadi benimle ve ben bunlarin hepsini yuttum ha bide gorustugumuz alti ay boyunca beni aldattigi kizlada konismaya devam etmis yakalayinca normal arkadas olarak konusuyoruz dedi dahada neler neler....

O zaman üzülmene neden var mı Okyanus.
Kendi suçunu bastırmaya çalışmış. Suçluların da yüzsüz olanları suçu hep başkalarında ararlar.

Çok iyi olmuş nişanlanması. Tencere kapak misali bulmuş kendi gibi birini. Göreceksin çok daha seveceğin sana aşkla bağlı biri ile olacaksın. Yeryüzünde yüzlerce bekar erkek var. Senin gibi benim gibi yüreğine yakın bir ruh eşi gelecek. Olmaması çok daha iyi ... biri için yer açılması gerekiyormuş demek ki :)

Evet sucu hep bana atiyordu
Ya belkide issiz oldugum icin hic arkadasim olmadigi icin ona bu kadar sariyorum bilmiyorum cunku sevilecek adam gibi adam degil bunu mantiken anliyorum ama iste yinede bi tarafim uzgun tuhaf ama resimlerine bakinca artik yabanci gibi goruyorum gercekten kizla ikisi tencere kapak olmuslar mesela ben icki icmiyorum o iciyor ailemde kabul etmez birakmasini cok istemistim birakmadi kizla nisani barda kutlamislar ailecek ben boyle bi seyi kabul etmezdim tip olarakta uyum saglamislar hatta allah herkese dengini veriyor gercekten

Gunaydın turkuazım.. tayinler çok zor bizde ve şartlar sağlansa bile referans gerekiyor galiba.. hayırlısı artık bakalım. yüksek lisansın ilk dönemi kaldı kayıt yaptırmayı düşünüyorum.bakalım olursa hayırlısı ile buradayken o da bitsin..
sen nasılsın babanın durumu nasıl oldu.. işlerin hayatın yolunda mı? dualarımdasın ..

Hangi yasta ve konumda olursak olalım o anın tadını çıkarmaya çalışmak gerek bence sonuçta evli olup bize özenenler de var .. hem herkes elindeki dökümanlardan imtihan oluyor.. bizim imtihanımızda eş ve çocuklar yok şimdilik.. inşallah hayatımıza biri girdiğinde de Rabbim onlardan imtihan etmesin.. huzurlu şükreden kullarından eylesin hepimizi...

Filo senin sorun ettiğin bir maddi hata vardı, halloldu sanırım o değil mi?
canım, çözüldü. Sağ ol.
arkadaşlar bekarlık sultanlıktır.erkeklerin hepsi aynı elde edene kadar sonrası 180 derece dönüş..ve netice ben gibi boşanma.
Bunun biz de farkındayız. Zaten şahsım adına ben şu anda iyiyim. Herhangi bir çabam da yok. Nasipse olacak zaten, modundayım.
30 a 2 kaldı :) iki sene sonra muhappetinize katılma ıhtımalım yuksek:)
Şu anda da dahil olabilirsiniz.

Hoş geldin.
Petunya iyi olmana sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…