Dudak Makyajı 30 saniyede dolgun dudak!!kızlar bu ne yaa inanamayacaksınız

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
vakum gibi çekiyor dudakları.uzun süre kalıcılık sağladığını sanmıyorum.birde zaten kızın dudakları kalın.sonraki görüntü hoş değildi:)
eski bir kitapta olan buna benzeyen bir yöntem var;dudaklarını hafif aralayıp avucunun içine,baş parmağının altındaki dolgun kısma dayayıp kuvvetli şekilde 20-25 kere çek.dudakların dışa doğru olacak şekilde dayayacaksın.günde 2-3 kere tekrarla zamanlada etkisi oluyor:) ben çok yapmıyorum dudaklarımdan memnunum.ama faydası oluyor gerçekten.
birde ruj sürmeden önce nemlendirici kremle dudaklarını diş fırçası ile fırçala.oda hatlarını belirginleştiriyor.ben eski diş fırçamı kullanıyorum.:KK74:
en iyi sonucu önce egzersiz,sonra fırçalama ve en son dudak kalemi,ruj ile alırsın.sevgiler...:KK70:

dudakları ince olan bir bayan deneseydi eminim daha sempatik bir video olurdu. :KK9: içim kalktı resmen o kadar dolgun dudağı kim ister hiç hoş değildii :KK37:

Son düzenleme:
dudakları ince olan bir bayan deneseydi eminim daha sempatik bir video olurdu. :KK9: içim kalktı resmen o kadar dolgun dudağı kim ister hiç hoş değildii :KK37:

sanki sonrasında dudaklar söner ve eskisinden daha kötü olurmuş gibi bir his uyandırıyor..

ben kalıcılığından ve sağlıklı olmasından şüpheliyim açıkçası birde çıkarır çıkarmaz sanki parlak bi dudak oldu montaj da var sanki kadın dudaklarını şişirtmiş ameliyat olmuş sonrasında fotoğraf çektirmiş gibi...

:18:

İğrendim. Böööyyykkk. Zaten kalın dudakları var, bu saçmalığı niye yapmış anlamadım. :KK24:

sanki sonrasında dudaklar söner ve eskisinden daha kötü olurmuş gibi bir his uyandırıyor..

yani bence de öyle olur gibi. nasıl yüze sürülen o fondöten, pudra... gibi makyaj malzemeleri sürülünce kusursuz yapıyor ama ilerleyen zamanlarda cildi mahfediyorsa bu da zamanla dudaklara zarar verir kötü yapar. :KK59: dudaklar bir dolgunlaşıp bir sönmekten ne yapacağını şaşırır :KK53:

doktorlar görse kesinlikle karşı çıkar.. cilde bilinçsizce vakum etkisi yaşatmak çok sakıncalı.. ki bu bayanda da iğrenç durmuş o dudaklar.. midem kalktı :KK51::86:

aşırı derecede sağlıksız ve tehlikeli bişey bu.dudakları vakumladıkça o şey dudak kan topluyor,dikkat edin bakın vakumlamadan önce dudak rengi açık renk vakumladıktan sonra mora dönüyor dudakları,çok sağlıksız saçma bi alet bence.:KK45:

kzılar hepiniz haklısınız son derece sağlıksız bi alet espiri olsun diye bende istiyom yazdım:KK1:aman kalsın kan toplanır dudakta yaa kangren bile eder

X