30.haftasından sonra karnında sertleşme olanlar varmı?

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
merhaba 32 haftalık hamileyim 3 gündür karnım taş gibi oluyo özelliklede akşamları
neden oluyo acaba bunlar kasılmama uzun süre öyle taş oluyo sonra birden yumuşuyo ağrı falan olmuyo ama insan psikolojik olarak rahatsız oluyo oturtmuyo insanı bu şişlikler sizde de oluyormu?klava:

canım bu kesınlıkle kasılma cok dıkkat etmelısın bunu doktorunla konus eger cok sık olmuyorsa normal ama cok sık sureklı oluyosa erken dogum belırtısı olabılır

canım uzanınca geçiyormu devammı ediyor?uzanınca geçiyorsa midenden kaynaklı olabilir ama geçmiyorsa kasılmadır.saatte 5 ten fazla oluyorsa tehlikeli....

uzanınca biraz rahatlıyorum ama hemen geçmiyo uykuya dalıyorum 3 gündür oluyo mide de değil alt bölgelere doğru göbek deliğimin olduğu yerlerde.

magnezyum kullanmıyormusun magnezyum bu kasılmaları engelliyor yalancı doğum sanıcıları bunlar 10 dakikada 3 kez olursa doktoru araman gerek.

arkadaşlar kasılmalar normal dr bana günde 15 kez normaldir dedi. bildiğim kadarıyla magnezyum kramplara karşı kasılmaların çaresi yokç yatıp dinlenince geçiyorsa sorun yok. sürüyorsa dr unu ara

canım kasılmamı yoksa bebekmi bendede oluyor dediğin gibi şeyler ben bebeğin bir yerlerini dayadığını düşünüyordum ayağını poposunu vs.. en son ultrasona girince oldu doktora gösterdim ne var burda diye baktı poposunu dayamış dedi bazı bebekler hareket etmekten çok dayanmayı severmiş eğer kasılma değilse bebeğinde olabilir

benimde olmuştı kasılmalara da iyi gelir demişti doktorum magnezyum için gevşetiyomuş benimki de poposunu karnıma dayar genelde şimdie ayağıyla midemi itekliyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…