30.06.2008 ikizlerim dünyaya geldiler

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
merhaba arkadaslar

yazmakta gecıktım ama ınanın vaktım olmadı..bebeklerim 1 hafta yogun bakımda kaldılar bugun evımıze cıkardık.çok şükür evimizdeler şimdi mişil mişil uyuyolar teyzeleri....dogumum sezeryan oldu... ben iyim çok şükür ...fazla detay yazamıycan şimdilik ......

ALLAH a emanet olun.....

sevgiler........:1hug:..................

çok şükür kurtarmışsın canım..
rabbim sağlıkla yavrularını büyütmeyi nasip etsin..allahım nazarlardan korusun...
seni çok yoruyorlardır bızdıklar değilmi?
rabbim sana güç kuvvet versinde onları öyle güzel yetiştirebilesin...sevgiler canım...

tebrikler canim ne guzel ikisini birden aldin kollarina
allah anali babali buyutsun insallah :teytey::teytey:
dogum hikayeni ve bebislerin resimlerini bekliyoruz eklersen tabi hemide merakla bekliyorum ben

Tebrik ederim canım. Allah analı babalı büyütsün. Doğum hikayenide bekliyoruz. Kaç kilo doğdular, cinsiyetleri ne cevaplarını merakla bekliyoruz.

tebrikleri canim benim ..senin adina cook sevindim.. allah anali babali büyütsün ..detaylari beklioruz en kisa zamanda mCx

tebrık ederım canım allah analı babalı büyütsun yavrularını....

gozun aydin canim Allah anali babali buytsun.Ayyyy evde simdi muthis bir telas vardir ilk gunlerin heyecani bebekler ayni anda aglar yetismeye calisirsin.merak etme bir sure sonra ih dese anliyorsun ne istediklerini

tebrikler canim...allah anali babali büyütsünnn
darisi bizim başimiza artik onlarinda geleceği yook ama neyse

tebrikler..güle güle büyüt inşallah
ayrıca allah kolaylık versin..
bir tanesi icin bizim canımız cıkıyor, sende iki tane..
ikisinide allah bagıslasın..

tebrik ederim canım allahım analı babalı büyütsün .inş. bend esaglıcakla büyütürüm yavrularımı... darısı bana artık sıra bize gelio:) bide nasıl oldu dogum felan bana bi ara yazarsan sevinirm canım çok merak ediorum :) ben nasıl yapıcam bakalı m ikizlerimi.. allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsünn bol bol kokla bebişlerinii darısı biz hamişlerin başına inşallah...

Canim benim rabbim uzun ömürlü ve saglikli etsin yavrularini canim
evinizin neşesi olsunlar inşallah

Laz kızı tebrik ederim. Allah sağlıklı uzun ömür versin bebişlerine inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…