3 tas

zeynones

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
17.656
31.593
Kızlar :)
Gecenlerde taki ve alyans bölümüne yazdim ama cevap alamadim.
3 tas-tria yüzükler sizce nasil, şık duruyorlar mı?
alyansımı muhtemelen sari klasik düz alyanslardan alacağım.
Tek tas pek sevmiyorum.
Diğer elimde kullanabilecegim 3 tasli Yüzüklerden alabilirim diye düşündüm. Pirlantalar genelde beyaz altin oluyor ya sari olsa kötü mü görünür ne dersiniz?

Herkesin zevki farklıdır canım önemli olan senin ne istediğin bence :) Ben mesela şahsen üç taş sevmiyorum tek taş bana daha şık geliyor ve genel olarak sarı altından da hoşlanmıyorum.

Herkesin zevki farklıdır canım önemli olan senin ne istediğin bence :) Ben mesela şahsen üç taş sevmiyorum tek taş bana daha şık geliyor ve genel olarak sarı altından da hoşlanmıyorum.

Gecen tek tas denedim biraz değişik geldi :) ben cok rahat birisiyimdir. Elimi kolumu carpabiliyorum. Tek tas her yere takilacak gibi alyans ile tek tasi da aynı parmakta sevmiyorum. bakalim sevdicegim ve annemler nelere begenecekler ortak zevkimizi bulacağız nihayetinde :))

Ben sürekli takmıyorum o yüzden sorun olmuyor yoksa ben de rahat edemezdim Alyans ile aynı parmakta kullanmak zorunda değilsin ki zaten nasıl kullanmak istiyorsan öyle yap, ben başta beraber takıyordum şimdi bazen ayrı akıyorum bazen birini takıp birini takmıyorum mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…