3 tas

zeynones

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
17.656
31.593
Kızlar :)
Gecenlerde taki ve alyans bölümüne yazdim ama cevap alamadim.
3 tas-tria yüzükler sizce nasil, şık duruyorlar mı?
alyansımı muhtemelen sari klasik düz alyanslardan alacağım.
Tek tas pek sevmiyorum.
Diğer elimde kullanabilecegim 3 tasli Yüzüklerden alabilirim diye düşündüm. Pirlantalar genelde beyaz altin oluyor ya sari olsa kötü mü görünür ne dersiniz?

Herkesin zevki farklıdır canım önemli olan senin ne istediğin bence :) Ben mesela şahsen üç taş sevmiyorum tek taş bana daha şık geliyor ve genel olarak sarı altından da hoşlanmıyorum.

Herkesin zevki farklıdır canım önemli olan senin ne istediğin bence :) Ben mesela şahsen üç taş sevmiyorum tek taş bana daha şık geliyor ve genel olarak sarı altından da hoşlanmıyorum.

Gecen tek tas denedim biraz değişik geldi :) ben cok rahat birisiyimdir. Elimi kolumu carpabiliyorum. Tek tas her yere takilacak gibi :KK70: alyans ile tek tasi da aynı parmakta sevmiyorum. bakalim sevdicegim ve annemler nelere begenecekler :KK70: ortak zevkimizi bulacağız nihayetinde :))

Gecen tek tas denedim biraz değişik geldi :) ben cok rahat birisiyimdir. Elimi kolumu carpabiliyorum. Tek tas her yere takilacak gibi :KK70: alyans ile tek tasi da aynı parmakta sevmiyorum. bakalim sevdicegim ve annemler nelere begenecekler :KK70: ortak zevkimizi bulacağız nihayetinde :))
Ben sürekli takmıyorum o yüzden sorun olmuyor yoksa ben de rahat edemezdim :KK48: Alyans ile aynı parmakta kullanmak zorunda değilsin ki zaten nasıl kullanmak istiyorsan öyle yap, ben başta beraber takıyordum şimdi bazen ayrı akıyorum bazen birini takıp birini takmıyorum mesela:KK70:

X