3 ıdrar test yaptım pozitif( sılık sekılde) kan testınde negatıf

Cnm benm ne kdr heveslsn ya :) inş bebş sennledr:) kan testi yapsna bole merktan catlıcana:)
evet cnm ya baya heveslıyım bn sorma :) ıns cnm gzl yorumun ıcın cok saol yptım 3 tane hepsı cok cok sılık grunuo sonra dajha da belırgınlesıo AMA 10 gune yakın yapmıorum yapıcam :)

Cnm umudunu kırmıyım inş vardr gecrn ay bundan daha belrgn ikinci cizgyi gordum ama adet oldum kimyasaldı die dusunuyorm inş bebş senledr kan testi en ii sonucu veryo
Ertesi gün tekrsr 2 farklı test yaptım daha koyu çıktı bugün kan testi yaptim 97,9.çıktı.

14 gun gectı ve hasta oldum

nasip canım, inşallah diğer aya hayırlısıyla hamile kalırsın, beni yanlış anlama bak, ben de birkaç ay denedim sonra 2 kimyasal geçirdim şimdi çok şükür hamileyim, ama o gün konuştuğumuzda çok hevesliydin, hevesini kırmak istemedim ama kan tahlilinde negatifse , idrarda siliklik hiç bir anlam taşımaz, eczacı arkadaşların falan yanlış yönlendirmiş senii boşuboşuna, bence adet döngün çok düzenli değil senin, ben de mesela 30-31-32-33 günde bir olurdum, yumurtlama testleri kullan bence,bir de keçiboynuzu pekmezi öneririm sana ve eşine

cnm cok tsk ederm evet oyle oluo ınsn heveslıyken varya hıc bıseye ınanası gelmıo denıcem cnm ddklerını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…