3 ıdrar test yaptım pozitif( sılık sekılde) kan testınde negatıf

Canim benimde adetime 2 yada 1 gun kalaydi sanirim silik cizgi cikmisti hamileydim 10 gun sonra kan testine gittigimde 1000 uzeriydi beta hcg sonucum hayirlisi olsun hamile degilsen bile biraz sabir dua elbet olacaktir bebisin
cok tsk ederm canım sence fotolara gore var mı bebıs :)

Ben cok silik cizgi gordum sonucta ama kan testi daha onemlidir sabret acele etme kan testini tekrarla umarim bebegin seninledir hee yok degilsede demek ki biraz daha naz yapacaktir bebisin sen yeterki takma kafana simdiki aklim olsa hic sorun etmezdim bende zamaninds coook takanlardandim hepsi geciyo inan

Ben cok silik cizgi gordum sonucta ama kan testi daha onemlidir sabret acele etme kan testini tekrarla umarim bebegin seninledir hee yok degilsede demek ki biraz daha naz yapacaktir bebisin sen yeterki takma kafana simdiki aklim olsa hic sorun etmezdim bende zamaninds coook takanlardandim hepsi geciyo inan
haklsıın canm ama ınsan takıo valla ılk oldugu ıcın boyle 2.olsa belkı daha sey olur zaten canım senın grdugun test en son yaptıgım dr dan gelıp yaptıgım test eve geldıgımde 3 testınde yanılma ıhtımalı var mıdır bence dr bılerk yaptı

Idrar testlerinde yanilma payi elbette olur ama kan degerin 5 uzeri olmasi gerekirdi doktorundan memnun degilsen baska bir yere git bidaha kan ver bakalim kac cikacak bu sefer hayirlisi cokta yorma kendini yipratma bence

Idrar testlerinde yanilma payi elbette olur ama kan degerin 5 uzeri olmasi gerekirdi doktorundan memnun degilsen baska bir yere git bidaha kan ver bakalim kac cikacak bu sefer hayirlisi cokta yorma kendini yipratma bence
anladım teskkur ederm dr zaten var olabılır ddı bana 1 hafta snra yıne gel ddı 3 testın bırden yanılmöası ımkansız gııbı cnku ben ck yaptım cnm bole hıc bole bıse olmadı

Canim adetin geceli kac gun oldu bide silik cizgi hemen belirdimi bukadar takma kafana bu süreçler herkeste farkli ilerler mesela ben iki cocugumdada adetlerim 20 gun gecmesine ragmen idrar testlerinde kesinlikle cikmadi silik bir cizgi bile cikmadi ilkini kanda ogrendim ikinciyi ultrasonda gorduk simdi ucuncuye hamileyim bundada hemen idrar testinde cikti ertesi gun kan testim 72 falandi sabret canim sıkıntı yapma Allah verirse tum testler negatif ciksada o biyerlere yerlesir buyur rabbim gonlune gore versin insallah

Canim adetin geceli kac gun oldu bide silik cizgi hemen belirdimi bukadar takma kafana bu süreçler herkeste farkli ilerler mesela ben iki cocugumdada adetlerim 20 gun gecmesine ragmen idrar testlerinde kesinlikle cikmadi silik bir cizgi bile cikmadi ilkini kanda ogrendim ikinciyi ultrasonda gorduk simdi ucuncuye hamileyim bundada hemen idrar testinde cikti ertesi gun kan testim 72 falandi sabret canim sıkıntı yapma Allah verirse tum testler negatif ciksada o biyerlere yerlesir buyur rabbim gonlune gore versin insallah
canım bugun 5,gunu adet gecmesının 3 teste de pozıtıf olunca kafayı yıyor ınsan takıyorum ne kadar takmıcam desemde ıns vardır hepsınde 5 dk ıcınde belırrdı durdukca belırgınlestı hatta son hallerını atayım sıze 4 5 saat sonra kı 1 ve 2 yaptıgımın pembe ız olan ılk yaptıgım adetıme 1 gun kala dger pembe olan ıse 2 gun gectıkten sonra yaptıgım smdıden cok saol

20160403_175634.jpg

Evet canim silik cizgi var ayni benim testim gibi demekki bi hafta daha falan beklemen lazim bak benim 10 gun gecince yaptigim testim fotosunu ekledim

Eklentiler

• 2015-10-27-17-44-15-577.jpg
    2015-10-27-17-44-15-577.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 384
merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı ve arkadaslar asıl sorum şu:bugun adetımın gecmesının 4.gunu kan testı yaptırmaya karar verdım ve bugun sabah kan testı yaptırdım durum negatıff :KK43:(( doktor bana yok gebelık dedı degerımı sordum bana 0 deyıp gnderdı her 2 testımde mı yanlıs ve 1 hafta sonra gel adet olmassan belkı kucuktur kana gecmemıs olabılır dedı eve geldım ve yaptıgım testlerden degılde eczaneden degısık bır marka aldım ve tekrar yaptım durum cok cok sılık olan bır cızgı var gibi boyle bıse yasayan var mı cok uzun oldu k.bakmayın lutfen...

Eki Görüntüle 1808640 Eki Görüntüle 1808641 Eki Görüntüle 1808642
Cnm ya ben cizgi goremedm hiç birinde ne yazık ki biraz bekle kan testi en dogru sonucu verir bu tur testlere guvenme cunku 5 dkdan sonra zamab gectkce kendlğinden czgi oluşur

ilk resim bozuk gibi duruyo :KK43:

bu testlere de çok güvenmemek lazım, hüsrana uğratanlar var malesef. en doğru sonucu kan testi verir. Aile sağlığı merkezlerindede yapıyorlar kan testini. günü geçti ise zaten kesin çıkması lazım kan testinde...

Cnm ya ben cizgi goremedm hiç birinde ne yazık ki biraz bekle kan testi en dogru sonucu verir bu tur testlere guvenme cunku 5 dkdan sonra zamab gectkce kendlğinden czgi oluşur
cnm 5 dk ıcınde cıktı bu cızgıler grunuo eczacı falan arkadaslar gruo belkı resım oldugu ıcındır ama bılmıorum

Silik çizgiler var ben goruyorum.

Ben de böyle silik çizgi gördüm bugün adetime 4 gün var.Yarın erken gebelik testi de yapcam.Elimde fazla test var her gün koyulaşıyor mu diye kontrol etmeyi düşünüyorum. Bat 13 nisan 12 nisan salı da kan veririm.İnşallah vardır. Rabbim aratmasin.

Silik çizgiler var ben goruyorum.

Ben de böyle silik çizgi gördüm bugün adetime 4 gün var.Yarın erken gebelik testi de yapcam.Elimde fazla test var her gün koyulaşıyor mu diye kontrol etmeyi düşünüyorum. Bat 13 nisan 12 nisan salı da kan veririm.İnşallah vardır. Rabbim aratmasin.
Cnm bence o hataya düşme sana bişe diyimmi kaç tane erken gebelik tssti aldıysam uyduruk geldi gzl degil canım bnm :) 3 liralık test ondan daha gzl gösteriyor ama ben bu ara dijital clear blue ya taktım en azından daha garanti bebeğin haftalığına kadar gösteriyomus yorumlar gzl :)

Cnm bence o hataya düşme sana bişe diyimmi kaç tane erken gebelik tssti aldıysam uyduruk geldi gzl degil canım bnm :) 3 liralık test ondan daha gzl gösteriyor ama ben bu ara dijital clear blue ya taktım en azından daha garanti bebeğin haftalığına kadar gösteriyomus yorumlar gzl :)
Ya elimde bi tane var boşa gitmesin dedim :)

Bu da benim adete 4 gün kala yaptığım testim.Dün de farkettim gölge gibi ama emin olamadım bugün tekrar yaptım silik gördüm eşim bile şok oldu :KK70: Yarın tekrar yapcam yarın inşallah.

Eklentiler

• 20160409_082824-1.jpg
    20160409_082824-1.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 516
Bu da benim adete 4 gün kala yaptığım testim.Dün de farkettim gölge gibi ama emin olamadım bugün tekrar yaptım silik gördüm eşim bile şok oldu :KK70: Yarın tekrar yapcam yarın inşallah.
haklısın cnm :) masallahhh hamılesın bnce benımkıde aynn bole cnm bnm :)

Cnm umudunu kırmıyım inş vardr gecrn ay bundan daha belrgn ikinci cizgyi gordum ama adet oldum kimyasaldı die dusunuyorm inş bebş senledr kan testi en ii sonucu veryo

X