3 ıdrar test yaptım pozitif( sılık sekılde) kan testınde negatıf

elif1996

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
335
107
28
merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı ve arkadaslar asıl sorum şu:bugun adetımın gecmesının 4.gunu kan testı yaptırmaya karar verdım ve bugun sabah kan testı yaptırdım durum negatıff (( doktor bana yok gebelık dedı degerımı sordum bana 0 deyıp gnderdı her 2 testımde mı yanlıs ve 1 hafta sonra gel adet olmassan belkı kucuktur kana gecmemıs olabılır dedı eve geldım ve yaptıgım testlerden degılde eczaneden degısık bır marka aldım ve tekrar yaptım durum cok cok sılık olan bır cızgı var gibi boyle bıse yasayan var mı cok uzun oldu k.bakmayın lutfen...

İdrar testleriniz de negatif ama silikte olsa bir çizgi yokki
10 dk sonra idrar testi sonucu bakılmaz zaten..
Kan da çıkardı zaten.. Rabbim gönlünüze göre tez vakitte versin inşallah.

İdrar testleriniz de negatif ama silikte olsa bir çizgi yokki
10 dk sonra idrar testi sonucu bakılmaz zaten..
Kan da çıkardı zaten.. Rabbim gönlünüze göre tez vakitte versin inşallah.
tsk ama yandan bakıldıgında ben gayet goruyorum arkadaslarımda goruo dkkatlı bakıldıgında dr varsa da 2 aylıktır ddı 25 dk ya kadar bakılabılıo 30 dk sonra bakılamıo

Ilk beş dakikada çıkarsa çift çizgi pozitif demektir daha sonrasının bu önemi yok canım Allah gönlüne göre versin seninde benim de tüm isteyenlerin de insallah

tsk ama yandan bakıldıgında ben gayet goruyorum arkadaslarımda goruo dkkatlı bakıldıgında dr varsa da 2 aylıktır ddı 25 dk ya kadar bakılabılıo 30 dk sonra bakılamıo
Eğer olsaydı düşük de olsa kan değerinizde çıkardı. Üzgünüm ben fotoğraftan göremedim ama 2 aylık olsa değeriniz çok yüksek olurdu. Doktora şaştım
10 dk sonrası doğru sonuç vermrz diye biliyorum.ki pozitif olsa anında erken bile olsa pembemsi beliriyor.

tsk ederm ama ben 5 dk ıcınde sılık cızgı grdum
O zaman kan testi kesin sonucu söylemiş zaten doktora guvenmiyosaniz başka bi doktora muayene olun bence içinizde şüphe kalmasin ben adet gunum 3 gün geçtiğinde öğleden sonraki idrarla yaptim testi pozitifti ama nasip olmadi kucagima almak bence başka bi doktora bir canim

evet dr zaten bana 1 hafta sonra gel ddı ddm olabılır mı evet olabılır ddı kucukse grunmeyebılır ddı bı kac kısıye bole seyler yapımıs herkes para ıcın dıo ama bılmıorum ben normalde de test yapardım bole hıc grmedım

canım 2 aylık degıl 2 haftalık olabılır ddı bana zaten cıkmayabılırmıs

Tek hastane tek ddoktor yok dimi oldugun yerde başka doktora git varsa folik asit vitamin baslarsin yoksa bi muayene olur sebep ne ona göre çözümü olur böyle kararsız ortada bisey yok olmazki para için bu yapilirmi ya belki düşük tehlike var bilmiosun

canım 2 aylık degıl 2 haftalık olabılır ddı bana zaten cıkmayabılırmıs
Canım kanda çıkmayan idrar da hiç çıkmaz. Çünkü gebelik başladığında salgılan hormon önce kana sonra idrara geçiyor. Yami mümkünatı yok gibi. İçin rahat değilse başka doktora gitmelisin.

canım cok saol ama ben 1 bucuk yıldır evlıyım 9 aydor falan denıoruz ben folık asıde baslayalı 3 ayı coktan gectı esımde bende muayene olduk hıc bıse yok dıolar bende anlamadımm bu ay preseed dıe bısele tanıstım ve sılık cızgılerı grdum cok umutluydum ama dr dan suphelenıom

canım varsa dahı solememıs ddm ya ıdrar da cıktı ornegın kandada 2 haftalık oldgu ıcın deger dusuk cıkımıs olabılır tekrar gdeyım dıye yaptı bence

Canım benim kızımda hiçbri problem olmamasına rağmen 11 ayın sonunda geldi. Olabiliyor . Kimi ilkte kalıyor kimi sonra. Herşeyin zamanı var. Sorun çıkmamış ne güzel. Sabırla bekle hayırlı vakti gelecektir.

ama ınsan olmadıkca korkuo bılmıorum yınede cok tsk ederm

ama ınsan olmadıkca korkuo bılmıorum yınede cok tsk ederm
Anlıyorum canım seni bende öyleydim. Ne zamanki düşünmeyi bıraktım kafama takmadım hatta unuttum dahi o zaman oldu. Adetimin 4 gün geciktiğini bile anlamamışım. Stres yapmamak çok önemli. Akışına bırak. Bir sorun olmadığı için şükret

cok saol canım ama ben onu basaramayanlardanım ıns bır an once gelır bebısım

Canim benimde adetime 2 yada 1 gun kalaydi sanirim silik cizgi cikmisti hamileydim 10 gun sonra kan testine gittigimde 1000 uzeriydi beta hcg sonucum hayirlisi olsun hamile degilsen bile biraz sabir dua elbet olacaktir bebisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…