Bebek Beslenmesi 3 günlük bebeğim emmek için uyanmıyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

bridezilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
93
24
merhaba kızlar, bebeğim 3 günlük. Emmek için uyandıramıyoruz çok derin uyuyor. Özellikle de geceleri :KK43: acıkınca kendisi emiyor ama gece uyandırmadan bırakacak mıyız o zaman?

merhaba kızlar, bebeğim 3 günlük. Emmek için uyandıramıyoruz çok derin uyuyor. Özellikle de geceleri :KK43: acıkınca kendisi emiyor ama gece uyandırmadan bırakacak mıyız o zaman?
Hayır asla birakmayin yenidoganin her 2-3 saatte bir beslenmesi gerekiyor.Benim kızimında uykusu çok agır uyanması için altını değiştirin ve ayaklarini gidiklayın ben ilk 2 hafta hep öyle doyurdum,artik geceleri 2 saatte bir kendi uyaniyor

Umarim durumunuz duzelmistir yoksa saralik olma ihtimali yuksek Allah korusun

15 günlük olana kadar uyanmiyorlar genelde kolay kolay .

Üzerini soyun . biraz gidiklayin hareketlendiginde serçe parmaginizi ağzına sokun önce . sonra memeyi verin . memeyi bırakınca cenesinin altından gidiklayin emmeye devam edecektir . .

X