3 gündür tek damla damla adet oluyorum hamile lik belirtisi olurmu

belinaysu

MeLeGım SeNI bEkLıyOrum
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.137
2
Bilen var mi arkadaşlar 3 gündür tek damla damla adet oluyorum pet bile koymadım leke leke geliyo sizce hamilelik belirtisi olurmu

Evde yaptım tek çizgi çıktı ne yapsam bilmiyorum cook merak ediyorum leke geliyo sadece

1. det gününe kaç gün kala yada akaç gün geçtikten sonra
2. rengi
3.test yaptınmı
bunları cevaplarsan canım söyleyeceklerim var sana ben lekelenmeye ragmen hamile olanlardanım çünkü......

1 de adet olacaktım 30 oldum ama leke geliyo koyu sonra pembe beyaza yakın renk geldi 2 de test yaptım tek çizgi

1 de adet olacaktım 30 oldum ama leke geliyo koyu sonra pembe beyaza yakın renk geldi 2 de test yaptım tek çizgi

canım pembe ve kahverengi yerleşme lekesi olabilir eğer testin tam olarak bir hafta gecikirse belki testin pozitif vermeye başlayabilir (bu lekelenmelerin adet kanaması gibi çok olmaması gerek o zaman normal adet görüyorsundur)
amaaa bi haftalık adet gecikmesinden sonra yine negatiflerin devam ederse o zaman başka ihtimaller olabilir o zaman mutlaka doktoruna görün ihmal ettmee canımmm

benimde adetim 2 gün gecikti biraz evvel pembe renk bir leke damladı.Bu normalmidir sizce.Dün akşam heyecanlanıp test yaptım ama sonuç negatif.Normalde 1 gün bile gecikmezdi cok düzenli adet olurdum.. Bu arada hiç bir ay yaşamadığım şekilde hafif karın ağrım var 1 haftadırda devam ediyor.Normalde çok şiddetli ağrım olurdu.

Lütven yardımcı olun cevap verin.. Çok moralim bozuldu lekeyi görünce...

Cnm adet gbı degl damla damla gelyo leke sadece 3 gun boyunca pet bıle koymadm

X