3 gündür lekelenme hamilelik olabilir mi?

liva17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
79
13
30
Merhaba 1 temmuz regl günüm normalde ama o akşamdan beri lekelenme oluyor kanama yok ama peçeteye sürekli leke geliyor hatta kahverengi tonunda doktoruma sordum kan testi ver ona göre hareket edelim dedi yarın sabah kan vericem . Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Yaaa gerçekten mi sizin adınıza o kadar sevindim ki Allah tamamına erdirsin inşallah darısı başıma umut oldunuz bana şuan
Allah razı olsun benim sürpriz oldu diyebilirim amh çok düşüktü benim doktor tüp bebek harici tutmaz dedi bizde öyle gelişigüzel deniyorduk bu ay baktım adetim geçti 1 gün ve lekelenmem var karnım hafif agiriyor goguslerim çok hassas sonra lekelenmem 2 gün sürdü ve durdu bir test yapım dedim pozitifi gördüm. Allah size de nasip etsin inşallah ben yarin kan testi vercem bide bakalim

Ne güzel Rabbim nasip etmiş aslında herşey bahane Rabbim ol deyince oluyor bizde büyük sıkıntı yok Mayıs ayında aşılama yaptırdık tutmadı Haziran'da doğal deneyelim dedi doktor inanın bende de aynı durum karnım ağrıyor söylemesi ayıptır kabızlık var ve lekelenme oluyor bakalım sabaha kadar regl olmazsam kan vermeye gidicem bende

İnşallah sizde hayırlı haberler alır bizede haber verirsiniz inşallah yerleşme kanamasıdır hayırlı haberler alırsın inşallah

İnşallah bende de ayni belirtiler var di kabızlık hariç tabi.Kafaya takmayınca oluyor heralde bizde çok kafaya taktik zor zamanlar geçirdim hele ki doktor çocuğun sadece tüp bebekle olur deyince dünyamız durdu resmen ben gecelerce ağladim..Sonrasinda yapmadık korunduk eşim uzaktaydı diye bu aya kadar korunduk bu ay denedik tuttu tabi kan vermedim daha belli değil tam olarak ama galiba bebek fikrini aklından çıkarınca bebek tutuyor

Kan verdiniz mi acaba? Ben regl oldum bu ayda hamile değilim maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…