3 gündür kahverengi leke şeklinde geliyor adetim

Eylulyamur

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
39
10
27
Merhaba herkese adetim 4 gün önce hafif kahverengi lekelenme oldu bugün 3. Gün hala kahverengi ve koyu renk adetim geliyo ama çok az lekelenme şeklinde bu neden olur başına böyle bişey gelen var mı?

Hamilelik şüphen varsa bi test yap yoksa doktora görün burda net bşy demek güç belki hormonal bi sıkıntı vardır

Merhaba herkese adetim 4 gün önce hafif kahverengi lekelenme oldu bugün 3. Gün hala kahverengi ve koyu renk adetim geliyo ama çok az lekelenme şeklinde bu neden olur başına böyle bişey gelen var mı?
Yakın zamanda smear testi yaptırdınız mı ,yaptırdınızsa önemli bişey olacağını sanmıyorum ve hamilelik olabilir ama yaptırmadınızsa kesinlikle yaptırın ...polip,enfeksiyon vs tarzı bişeyler olabilir

Benim hep üç dört gün önce kahverengi akıntı başlar oradan anlarım adet olacağımı. İnşallah sizin gebeliktendir.
bende kendimi bildim bileli adetlerim sizin gibi olur 3 4 gün lekelenme sonra kanama sonra tekrar lekelenme şeklinde bir sürü doktora gittim hep normal dediler size de mi normal dediler ?

bende kendimi bildim bileli adetlerim sizin gibi olur 3 4 gün lekelenme sonra kanama sonra tekrar lekelenme şeklinde bir sürü doktora gittim hep normal dediler size de mi normal dediler ?
Evet benim çikolata kistim ve karın içinde yaygın endometriozis odaklarım var, ondan kaynaklanıyor.

Evet benim çikolata kistim ve karın içinde yaygın endometriozis odaklarım var, ondan kaynaklanıyor.
2 düşük yaptım ben... bebeklerimin kalbi durdu 9 ve 15 haftalık normal doğum 2 kere kürtaj oldum hsg çekildi defalarca rahime ultrasonla bakıldı ne kist ne polip hiçbir şey çıkmadı doktor hormonal olduğunu söyledi bana

Evet hormonal zaten. Benim hormonları bozan da bu rahatsızlıklarım. Benim de kalp durmasından 8 haftalık bir kaybım var. Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bebekler versin bize inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…