3.gün taze transfer 9. Gün kan testi negatif

mucizevican32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
4
1
32
Merhabalar, 3. Gün taze transfer yapıldı.opudan sonra ohss sorunu oldu. Transfer günü ile birlikte 9. Gün kan testi negatif çıktı. Doktor ilaçlara devam edip asıl tarihim olan 30 temmuz yani yarın için tekrar kan testi yaptırmamı söyledi. Adetim 3 gün gecikti adet sancılarım var. Bu şekilde olup asıl tarihinde pozitif sonuç alan varmı?

Ben de dondurulmuş 3.gün embriyosu transfer oldum. Ve benim de 9. Gün negatif çıktı. Hala devam ediyorum ilaç iğnelere, benim test tarihim 2 ağustos ama bu saatten sonra ben yükseleceğini sanmıyorum inşallah yanılıyorumdur. İnşallah gebeyizdir. Çok üzgünüm gerçekten

Yaşadığımız süreç bizler için çok yorucuyken, bu şekilde belirsizlikler dahada yoruyor. Açıkcası bende olumlu olacağını düşünmüyorum. Hatta keşke ilaçları bıraktırsaydıda biran önce adet olup, normal hayatıma dönmeye çalışsaydım diye aklımdan geçiriyorum. Umarın Rabbim isteyen herkese nasip eder. Sizinde hayırlı sonuçlar almanızı diliyorum. Allah yardımcınız olsun.

Yaşadığımız süreç bizler için çok yorucuyken, bu şekilde belirsizlikler dahada yoruyor. Açıkcası bende olumlu olacağını düşünmüyorum. Hatta keşke ilaçları bıraktırsaydıda biran önce adet olup, normal hayatıma dönmeye çalışsaydım diye aklımdan geçiriyorum. Umarın Rabbim isteyen herkese nasip eder. Sizinde hayırlı sonuçlar almanızı diliyorum. Allah yardımcınız olsun.
İnşallah bir mucize olur inşallah herkes haklıdır ve pozitife döner. Ben de iğneleri bırakmayı istiyorum ama herkes sonra pişman olursun diyip vicdanıma oynuyor. Hakkımızda hayırlısı rabbim çok aratmadan kucağımızı sağlıklı evlatlarla doldursun inşallahh

SizLer bu kadar ugrasırken bızlerde hamıle olmakdan korkuyoruz bebgm kucuk daha hamılemıyım dıye 15 gundr kafamın ıcı agrıdı her defasndada Allahm ısteyn olmaynlara ver dıye dua edıyorm 🙈

Merhabalar, 3. Gün taze transfer yapıldı.opudan sonra ohss sorunu oldu. Transfer günü ile birlikte 9. Gün kan testi negatif çıktı. Doktor ilaçlara devam edip asıl tarihim olan 30 temmuz yani yarın için tekrar kan testi yaptırmamı söyledi. Adetim 3 gün gecikti adet sancılarım var. Bu şekilde olup asıl tarihinde pozitif sonuç alan varmı?
Arkadaslar benim 2 olumsuz transferim oldu doktorumu degsitirdim yeniden denedik oldu çok zor biliyorum ama kendini toplayıp daha iyi bir merkezde denemek lazim bizi normal dogum yapanlar anlamiyor biz cok savas veriyoruz... ilk vucudunu topla hastaliklarin varsa onlari yoluna koyup iyi bir doktorlar tekrar deneyin bn 42 yasindayim tansiyon guatr var pkos ve adenomiyaziste cikti hepsini yoluna koyduk tekrar tedaviye basladik dualarim sizinle🙏

SizLer bu kadar ugrasırken bızlerde hamıle olmakdan korkuyoruz bebgm kucuk daha hamılemıyım dıye 15 gundr kafamın ıcı agrıdı her defasndada Allahm ısteyn olmaynlara ver dıye dua edıyorm 🙈
İnsanlar bu kadar üzgün ve birbirine destek olmaya çalışırken yaptığınız yorumu lohusa kafanıza veriyorum

X