3.gün embriyosu 1. Kalite 6, 7,ve 8.günlerde idrar testi yaptım

Rukiyeee42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2023
10
4
26
Merhaba arkadaşlar ben mart ayının 6 sında trasfer oldum 3.gün embriyosu 1. Kalite 6, 7,ve 8.günlerde idrar testi yaptım 6 günde gözle görülmiyecek şeklide 2. Çizgiyi gördüm ertesi gün bir tık koyulaştı testi tekrar ettim ve 8.gün baya koyu çıktı 3 nüde albi test markasıyla yaptım ve düzenli şeklide çıktı dün akşam eşim hiç duymadığım bi test almış testin adı Funideks sabah ilk idrarla yaptım normalde 2 damla idrarla yeterli olurdu başka testlerde bu testte 6 damla damllatım zar zor geçti idrar teste çıkar çıkmaz da ikinci çizgi bi önceki yaptıgım testten çokk koyuydu gördüm eminim buna ve o çizgi git gide silikleşti dün yaptıgım testin yanında baya silik çıktı aranız da bu testi kullanan var mı korkuyorum açıkçası internetten de araştırdım testin hakkında pek iyi yorum yok yardımcı olun lütfen kullanan var mı bu testi

"yardımcı olun kızlar" diye konu açılmaz, konu başlığında konu hakkında fikir olmalı

Bence direkt kan testi verip rahatlayın ne güzel günlerdir hep ikinci öizgiyi görmüşsünüz zaten. Hayırlı sonuçlar olsun. Bu arada 1. Kalite 3. Gün embriyosu kaç hücreli oluyor acaba, bilmediğimden soruyorum çünkü benim de 3. Gün ve kalitesini bilmiyorum

Merhaba sonucunuz ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…