3 aylık bebeğim diş mi çıkarıyor

kelebek4848

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
4
1
24
IMG_3815.jpeg

Merhabalar bebeğim çok huysuz eli sürekli ağzında emmiyor mama yemiyor biberonu memeyi ağzında gezdiriyor elimizle kaşıyoruz susuyor bırakıyoruz ağlıyor kabarma var mı anlayamadım doktor diş olabileceğini söyledi ama erken gibi geldi bana bilen anlayan biri yardımcı olabilir mi ?

Merhaba, beyazlayip sertleşti diye hemen çıkmaz, bizde de 3 aylıkken öyleydi salya akıyordu hep, 6.aya girdik hâlâ diş yok ortada.
Huysuzluk diş de olabilir, atak zamanları da olabilir başka nedenlerle de olabilir onu bilemiyorum. Geçmiş olsun.

Bende emin olamadım doktor diş olabilir bi çay kaşığı calpol verelim dedi bende buraya danışmak istedim

Eki Görüntüle 3489702
Merhabalar bebeğim çok huysuz eli sürekli ağzında emmiyor mama yemiyor biberonu memeyi ağzında gezdiriyor elimizle kaşıyoruz susuyor bırakıyoruz ağlıyor kabarma var mı anlayamadım doktor diş olabileceğini söyledi ama erken gibi geldi bana bilen anlayan biri yardımcı olabilir mi ?
Tam 3 aylık benim de bebeğim aynı durumdayız, bence diş kökten geliyor onun etkisi var bir de artık algılar açıldı iyice minicik bedeni her şeyi keşfetmeye başlıyor zihninde yeni şemalar oluşuyor huzursuzluk da ondan olabilir. Allah yardımcımız olsun bacım 🥲

Üç aylıkken başladı sekiz aylık hala diş yok o dönem bizi perişan etmişti. Üçle dört ay arası bizim kabusumuz Allah yardım etsin canım bu atak dönemleri tam uyku gerilemesi dönemi falan geçiyor inan öyle düşün ben calgel ve tetagil kullandım. Hala da kullanıyorum bazen.

Üç aylıkken başladı sekiz aylık hala diş yok o dönem bizi perişan etmişti. Üçle dört ay arası bizim kabusumuz Allah yardım etsin canım bu atak dönemleri tam uyku gerilemesi dönemi falan geçiyor inan öyle düşün ben calgel ve tetagil kullandım. Hala da kullanıyorum bazen.
Bizde bugün nurse harvey’s dentigel kullanmaya başladık baya işe yaradı sakinleştiriyor

X