3 aydır emmeyen bebek tekrar emzirilirse süt haram mıdır

Bu kadar saçma çok az şey duydum cidden. Kulak asmayın siz onlara emmek istiyorsa sütünüzde varsa emzirin tabiki

zaten dakikalarca emmiyorlar belli bir aydan sonra güçlendikleri için maksimum bir iki dakikada sütü içiyorlar gerisi anneyle göz-ten teması oluyor oyun oluyor. Bence de emiyorsa devam etmelisiniz.

O süt bebeğin hakkı zaten,nasıl isterse öyle içebilir haram değil çok yanlış bilgiler var toplumda.

Ya saka misiniz bu cahilligin kacinci boyutu, şok oldum. Allah askima boyle sacma sapan soylemlere inanmayin sutunuz varsa ne sekilde oldugu onemli degil sadece verin.

Hani hamile olsan neyse o yüzden sacmalamislar diycem . o bile tartışılır. Bence değil . Hatta emiyorsa emzirin. Bebege bol vitamin yüklemiş olursunuz anca.

Her geçen gün şaşıracak bir şey çıkıyor karşıma. Senin sütün bebeğinin rızkı tabiki haram değil. Sanki kocana veriyorsun da o sütü haram olacak tövbe ya

Cocuga haramsa neden geliyor o sut acaba hala? Lutfen tekrar emiyorsa emzirin cocugunuzu o sut kadar degerli bisey yok cocuk icin suanda. Haram falan degil nasil bi sacmalik.. ben oglumu 2 yil dolu dolu emzirdim. Ek gidadan cok meme emerdi. 3. Ayimizda meme reddi yasadik ve 1 ay geri dondurmek icin bi amuda kalkip emzirmedigim kaldi. Ve sonunda memeye geri dondu. Sorunsuz devam ettik. O sut okadar degerliki hem suan hem sonrasi icin. Bagisikligini kuvvetlendiriyor. Oglum suan nerdeyse 5 yasinda toplasaniz iki kere hasta olmustur.. kayinvalideniz ne dedigini bilmiyor..

Nerden ulasmislar bu bilgiye. Sacma sapan hurafelerle doldurmasinlar kafanizi yahu ne alaka.

Bir sürü garip şey duydum da bu kadarına da yuh ya bu cehalet beni öldürecek. Öyle şey olur mu arkadaşım saçmalamayın ya ne tıpta ne dinde yeri yok bunun.

Babaannene ve kayınvalidene Allah zihniyet şifası versin.Ölüm var oraya hazırlansınlar bıraksınlar salak saçma yorum yapmayı.

Kayınvalden hasta mı kafadan bu ne bağnazlık şoktayım. Korkunç kafalar korkunç. Bir annenin sütü anasına ne kafayla haram olabilir. Bu kadar yobazlık cehalet korku filmi resmen

Onların bu yanlış düşünceleri asıl haram olan. Ülkemizde 20 yılı aşkın bir süredir internet var.
Hiç mi kendilerini geliştirmek için çabalamadılar.

O bebeginizin rizki nasibi, neden haram olsun, asil vermezseniz size hesabi sorulur.Yazik gunah yavrucaga,hem bebegin emmek ismesi sadece beslenmek istedigi icin degil,sizinle bag kurmak istiyor,duygusal anlamda rahatlamak istiyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…