3. ay meme reddi/ uykuya direnme

rosace

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
573
260
bebegim 3 ay 4 gunluk yaklasik 2 haftadir memeyi zor aliyor (gece haric gece uyandiginda emiyor) memeye gelir gelmez cigligi basiyor uyutmak icin kucagima aldigimda da cigligi basiyor. atak doneminde miyiz? gecici bir sey mi? kilo alimimiz simdiye kadar iyi acaba memede sut azaldi o yuzden mi emmek istemiyor diyorum su icmeyi artirdim 2 gundur boyle bir sey yasayan var mi 3. ayda?

Var bacım var
3.ay 4.ay kabus dolu ben onu anladım.
3,5 aylık bebeğim meme reddi de var, uykuya direnme de .. gece uyuyoruz bı tek, o da 3 kez emmeye uyanıyor.
Geçecektir elbet, sabredip görelim...
Pilates topuyla emziriyorum gündüzleri belki fikir olur size de.

Emmediğinde sağ sütü, geçici bir şey arada yapıyorlar böyle şeyler

Ayakta gezinerek zıplayarak emzir gecici bir dönem. Dünyaya geldiğini anlıyorlar etraf ilgilerini çekiyor. Boynuna oyuncak as yada kolye şarkılar söyle . Pozisyon değiş. Gececek buda .

3. Ay nefes alma dönemidir aslında 4. Ayda atak olur. Sütün çok gelip sınra azalıyorsa o da onu rahatsız eder emmek istemez bol su iç dinlenmeye bak. Arada bebekler istemez memeyi 3 5 güne düzeliyor emmese bile mutlaka sütünü sağ biberonla ver sütün azalmasın

biberon kullanmayin diyorlar memeyi emmek istemez diye

Ayakta gezinerek zıplayarak emzir gecici bir dönem. Dünyaya geldiğini anlıyorlar etraf ilgilerini çekiyor. Boynuna oyuncak as yada kolye şarkılar söyle . Pozisyon değiş. Gececek buda .
2 hafta oldu ne zaman gececek bilmem psikolojik olarak yoruldum artik

2 hafta oldu ne zaman gececek bilmem psikolojik olarak yoruldum artik
4 ayda geçti ondan sonra uyku gerilemesi başladı gece kalkıp 2-3 saat uyumazdi. Oda gectikden sonra 5 ay gibi rahatliyorsun. Sonra dış sancıları filan dert bitmiyor annelik iste

biberon kullanmayin diyorlar memeyi emmek istemez diye
Ben buna öok katılmıyorum ya biraz bebekle alakalı yani her bebekte olacak diye bişey yok nasip işi insanı korkutuyorlar ya ee bebek doymaz mama verirsen ne olacak 3 ay emmiş seni alışmıştır o memesiz duramaz ben doğduğundan beri biberon emzik ne varsa verdim mecburdum çok şükür 6 aylık şimdş sadece anne sütü alıyor zaman zaman böyle şeyler olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…