3. Annemiz Belli Oldu.Gökhan Kaanımız geliyoooo

kalachakra

2 Prenses Annesi+Yeni Pozitif 🤗
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
899
17
Kızlar az önce aylinden telefon aldım. Doğuma giriyormuş.Ayyy şoktayım :1shok: preeklamsi varmış :çok üzgünüm: saat 2de alıcaklarmış... Sizlerin duasını bekliyor..Bana bol bol dua edin dedi... Allahım hayırlı haberlerle gelir inşallah..

Aylincim dualarımız seninle... İnşallah Gökhan Kaanımıza sağ salim kavuşursun...:emir_bebek:

Aylincim allah yardımcın olsun canım, hadi canım sende hayırlı haberlerle oğlunla dön aramıza,kolay doğum olur inş. canım,dua ediyoruz hepimiz senin için,

anam şoktayım noluyo kızlarr maşallah :) allahım aylincigimizin yar ve yardımcısı olur inşallah...hayırlısıyla bebişini inş. kuycagına alır sag saglim ... anam şimdi titredim korkarak soruyorum acaba şimdi sıra kimde.... allahtan hayırlsıı...

Daha dün konuşmuştuk yaaa, cok güzel birşey, inş. en kısa zamanda sağlıklı haberlerini alırız, havvacım senden gelecek artık bu güzel haber bekliyoruz canım,,

allah yardımcısı olsun.sağlıklı bir şekilde bebişine kavuşur inşallah.bu arada merak ettim preeklamsi nedir?

tüm dualarım seninle aylinciğimm hayırlısıyla inşş oğlunu kucağına alacaksın :teytey:
yaa kıskanmaya başladım benn :roflol: bir an önce bende alsam kuzumu kollarımaa :roflol:

allah yardımcısı olsun.sağlıklı bir şekilde bebişine kavuşur inşallah.bu arada merak ettim preeklamsi nedir?

Canım preeklamsi gebelikte tansiyonun yüksek çıkması.. aylinin sürekli 13-9 14-10 çıkıyordu tansiyonu. takip ediliyordu ama tansiyonu hiç inmiyordu.

allah yardımcısı olsun ikiside sağ salim kurtulur inş. ayrıca bu preaklamsi aşırı el ve ayak şişmesiyle çıkıo ortaya ama öle normal bi şişlik deil çok aşırı şişio idrarda protein yüksek çokıo karaciyer le ilgili tahliller yüksek çkıo çok dikkat etmek lazım gebelik zehirlenmesi yani. hadi aylincim bebişine kavuşuşuyosunn ne güzel

aylinciim az kaldı oğluşuna kavuşmana hayırlı kolay bir doğum diliyorum sana dualarım seninle canım.
havvacıım teşekkürler haber verdiğin için.ayline selamımı söylermisin. hiç panik yapmasın çok kolay olacak allahın izniyle heyecan tansiyonu tetikler.benim tel bozuldu sabahtan beri uğraıyorum açamadım. aylini de arayamadım çoooooooooook selamlar

bakalım sıra kimde? bizim ağustos bebekleri sabırsız çıktı

Son düzenleyen: Moderatör:
aylincim rabbim yardımcın olsun inş. kolay bi dogum geçirirsin ve evladını saglıkla kucagına alırsın canım dualarım seninle.....

canım allah yardımcın olsun.güzel haberlerini bekliyoruz.ay çok merak ediyorum sıra kimde acaba:asigim:ay bende olurmuşsırnaşık şeyallahım hepimizi düz kurtarsın

allahım biran önce kurtarmıştır inş. şimdi bebişi kollarındadır eğer kendine geldiyse aylinciğim darısı hepimizn başına inş.

kızlar aylinden haberler varr... :teytey:
gökhan kaanımız doğmuş. aylinde ameliyathaneden yeni çıkmış eşiyle görüştüm. aylinde bebekde çok iyilermiş. yeğenimiz 3 kilo 250 gram doğmuş:nazar: darısı bizlere kızlar yaa çok sevinçliyim :teytey
:

Siteye her girişimde bir doğum haberi alıyoruz,neoluyor böyle ağustos annelerine anlamadım:))))Aylin'e de sağlıklı doğumlar diliyorum.Erkenden gelmek istiyor bu veletler dünyaya sanırım.Eeee bu yüzyılın çocukları hiperaktif zaman kaybetmek gibi bir niyetleri yok sanırım...
Ben artık kendi kızımla daha çok konuşmaya başladım:zamanını bekle,ağustos 15 e kadar sıkı dişini diyorum umarım söz dinler:))))

Çoook çook gözün aydın diyorum Aylin e....

kızlar aylinden haberler varr... :teytey:
gökhan kaanımız doğmuş. aylinde ameliyathaneden yeni çıkmış eşiyle görüştüm. aylinde bebekde çok iyilermiş. yeğenimiz 3 kilo 250 gram doğmuş:nazar: darısı bizlere kızlar yaa çok sevinçliyim :teytey
:

:teytey::dance::teytey::dance::teytey::dance:
:sm_cool:
Allahım şükürler olsun o da kurtuldu ne güzel, havvacım deseydin herkesin slm var öpüyoruz onu cok,
Kızlar hadi bakalım sırasını savan kenara cekilsin,,Evet şimdi Sıra kimdeeee?laelaelaelaelae

X