3.5 aylık bebeğim çok hareketli

yunap

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
3
0
33
3.5 aylık bebeğimin sürekli elleri kolları hareket halinde. Bu normal mi? Bana bakıyor gülümsüyor tepkili herhangi bir başka sorunu yok amabı kafamı kurcalıyor. Ben yanında olmayınca sürekli ağlıyor süt emerken elleriyle kulağını ve yüzünü tırmalıyor. Doktora gittik karnını dinledi gazı olmadığını söyledi ve emar çekeceğini söyledi. Radyosyon nedeniyle korkuyorum. Normalde gazlı bebek çok sık kaka yapmıyor günde 1 yada 2 günde 1 kez yapıyor.

Mr mi ne için mr çekilecek ki . Bu zAmanda kolları bacakları hareketli oluyor zaten ekstra mi bir durum var. Diş ten suphelenmediniz mi emerken öyle yapması diş olabilir.

Mr mi ne için mr çekilecek ki . Bu zAmanda kolları bacakları hareketli oluyor zaten ekstra mi bir durum var. Diş ten suphelenmediniz mi emerken öyle yapması diş olabilir.
Beyni sağlıklımı diye bakacakmış eşim elini kolunu fazla hareket ettirmesinin normal olmadığını düşünüyor. Ben öyle düşünmüyorum. Doktor bir kez karnımı dinlemeyle gaz sorunu olmadığına karar verdi. Bebeğimin hiç birsorunu yok ayında yapması gereken herşeyi yapıyor. Sürekli tükürük üretiyor 4. Ayına gitmek üzere diş olabilir mi

Bebeğin 3. Aydayken tükürük bezleri salgı yapmaya başlıyor. Henüz diliyle kontrol etme becerisi olmadığı için yutmayı beceremesi mümkün değil o yüzden sürekli tükürüklü görmeniz normal. Gözleri de tam anlamıyla görmeye başladığı için elini kolunu yeni görüyor hoşuna gidiyordur hareketlerini görmek. Önümde duran kitaptan okudum bunu şu an yani ulaşılması kolay bi bilgi. Eşiniz neye göre normal ya da normal değil diyor?

Eğer gaz sorunu yoksa normal değil diyor. Bir şeye dayanarak mı söylüyor sanmıyorum çocuk tecrübesi sıfır. Kendisi bayağı takıntılı. Eğer sürekli hareketliliği bu yüzdense içimi rahatlattınız teşekkür ederim.

Hanımlar merhaba bende 2 bucuk aylık gebeyim bulantı ve kusmam var aşırı derecede bir şey yiyip içemiyorum yediğim an lavaboya koşuyorum bu mide bulantısına bir çözüm bulan var mı ne yapsam geçer hayattan zevk alamıyorum valla bilen biri varsa ne olur yardımcı olsun .

İlaç kullanıyor musunuz

Yani ben uzmanı değilim işin, henüz bebeğimi de doğurmadım ama kitapta 3 ay gelişiminde yazanlar bunlar, bana normal geldi o yüzden :)

Kadın doğum doktorun prillam yazsın bende işe yaradı miğde bulantilarim durmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…