3-4 haftalık hamişlerim

kuzu_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
46
0
yeni hamişler yeni anne adayları :CüvCüvlarak doktor sonuçlarımızı kendimizde olan değişikleri bebeğimizin:ecrin_bebek: durumunu paylaşalım istiyorum.Ben 3,5-4 haftalık hamileyim cuma günü doktora gidicem şehir dışında olduğu için gidemedik daha.ama tahlillerimi yaptırdık ilk öğrendiğimizde beta 6 gün önce 203.18 di mide bulantım yok yalnız çok halsiz ve yorgunum ,kafamçokkarıştı ara sıra tansiyonum düşüyor birde sağ kasığımda geçici ağrılar oluyor akşamları uyuyamıyorummirmirmirmir çünkü rahat olamıyorum gerinemiyorum cuma gününü bekliyorum heyecanla:teytey::dance: doktorun söyleyeceklerini merak ediyorumCADIARZU benim paylaşacaklarım bunlar ya siz???????

canım mrb öncelikle tebrik ederim bebeğini bende tahiminen 2 haftalık hamileyim kan testim 182 .05 çıktı doktor daha rahime oturmamış dedi bebek cumartesi gel tekrardan baklım dedim gebelik yaşını falan hesaplayalım dedi peki şimdi ben çok korkuyorum ya bebeğimi falan düşürürsem nasıl dikkatli olucam ağırda kaldırmıyorum..masa başı işim ama gerekirse iştende çıkmak istiyorum...bol bol süt içiyorum bide buaradaa....

canım hayırlı olsun inan düşündüğün tedirginlikleri ben de fazlasıyla yaşıyorum herkes dikkatli olmamı söylüyor diyorum ya rahat rahat gerinip uyuyamıyorum bile bende şu an işteyim bu günde fotokopi makinasına taktım odamda bulunduğu için tedirgin oldum bir an önce alırlar umarım her fotokopi çekildiğinde arkamı dönüyorum yada çıkıyorum korkuyorum bir şey olur mu diye şu 3 ayı sağlıkla bir atlatsakda hamileliğimizin tadını çıkarsak

kızlar benimkide yaklasık 4 haftalık sanırım. kendi doktoruma gitmedim daha cunku adetin 5-6 gun gecince gel dedi. adetime 3 gun kala degerim 197.4 iken dun yani adet gunumde 1257 olmus. cok artmamıs mı?

cumartesi doktorun ne diyecek acaba kesen görünür mü bende sabırla doktoru bekliyorum seninle 1 hafta falan vardır aramızda bende 6 gündür nasıl dikkat ediyorum yediklerime sabah kahvaltımı süt kaşar peyaz peynir fix oldu artık bir iyi pişmiş yumurta yeşillik yemeğe de gayret ediyorum portakal suyu sakıyoruz sık sık içiyorum akşamları yatmadan önce folik asit folbiol kullanıyorum.sonra hareketlerimi yavaşlattım uzanarak bir şey almamaya ani hareketlerden sakınıyorum işte diyorum hamile kalmak kadar muhafaza etmekte zor

kızlar benimkide yaklasık 4 haftalık sanırım. kendi doktoruma gitmedim daha cunku adetin 5-6 gun gecince gel dedi. adetime 3 gun kala degerim 197.4 iken dun yani adet gunumde 1257 olmus. cok artmamıs mı?

canım ben de adetimden iki gün önce ölçtürdüğümde 203 civari idi aradan 6 gün geçti kesinlikle yükselmiştir. merak etme hamilelik hormonların arttıkça değerinde katlanarak gidecek

Ben hamile kaldığımı 1,5 ay sonra öğrendim ve o süre zarfında grip olmuştum haplar kullandım üstüne birde ev taşıdık, leş gibi aşyaları tek başıma kaldırdım, mutfak tezgahından belki 50 kere aşağıya atladım yani hayatım boyunca yapmadığım şeyleri o 1,5 ay içine sıkıştırdım ama çok şükür Rabbim korudu sıkı sıkı tutunmuş bebeğim. Şuan 5 aylık hamileyim ve bebeğim çok sağlıklı ve hiç düşük tehlikem olmadı.
Korkmayın kızlar, olacak olanın önüne geçemessiniz, rahat olun. Düşünüp durmayın ve dua edin.

ya tatlım beni korkutuyosun çünkü benim karşımda bilgisayarım ve onun yanında fotokopi var yani nasıl fotokopinin bebeğe etkisi olurmuu??? ne alakaki bu korktumm :sm_confused:yaa şimdii ben ama ya bebeğime:ecrin_bebek: bişi olursaaCADIARZU

kızlar bu kadar tasa yapmayın allahın izniyle bebeklerinize hiç bişey olmaz ben ilk hamile kaldığımda sizin gibiydim yürümeye bile korkuyodum ama 7 haftalıkken bebeğimi kaybettim nbişeyi ne kadar sakınırsanız o başınıza gelir o yüzden rahat olun kötü şeyler aklınıza getirmeyin allhın izniyle hiç bişey olmaz sizde 9 ay sonra bebişleriniz kucağınıza alırsınız inşalah bende tekrar hamile kalırım hep berabar bebilerimiz büyütürüz

kızlar bu kadar tasa yapmayın allahın izniyle bebeklerinize hiç bişey olmaz ben ilk hamile kaldığımda sizin gibiydim yürümeye bile korkuyodum ama 7 haftalıkken bebeğimi kaybettim nbişeyi ne kadar sakınırsanız o başınıza gelir o yüzden rahat olun kötü şeyler aklınıza getirmeyin allhın izniyle hiç bişey olmaz sizde 9 ay sonra bebişleriniz kucağınıza alırsınız inşalah bende tekrar hamile kalırım hep berabar bebişlerimiz büyütürüz

Selam canım bende 3,5 haftalık hamileyim geçen hafta cuma öğrendim yarın doktora ilk kontrolüme gidicem çok mutlu ve heyecanlıyım :) ama biraz da korkuyorum sanki neden bilmiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…