3.340 salavat-ı tefeciye

Allah razı olsun 😊🌺 her duanda beni etiketle 🌺🌺 koşa koşa gelirim ❤

Allah hepimizden razı olsun 🥰 ben kendim tesbihat yapıyorum ama yapılanları gördükçe elimden geldiğince dilim döndüğünce katılıyorum. Kimin duası kabul olunur bilinmez. Ben sadece hayırlı evlat için dua isterim sadece 😊 hamilelik şüphelerim var bunun için sende duanda bana yer edersen çok mutlu olurum 😊

Allah hepimizden razı olsun 🥰 ben kendim tesbihat yapıyorum ama yapılanları gördükçe elimden geldiğince dilim döndüğünce katılıyorum. Kimin duası kabul olunur bilinmez. Ben sadece hayırlı evlat için dua isterim sadece 😊 hamilelik şüphelerim var bunun için sende duanda bana yer edersen çok mutlu olurum 😊
Rabbim yoktan var edendir ❤ inşallah bütün kalbimle diliyorum ki sağlıklı evlatların olsun 🙏🏻 yarın sınavdan sonra özellikle dua edeceğim ❤❤

Hanımlar 2019 yılında öğretmen olarak atanmak için 4.444 salavat-ı tefeciye okuyorum🌺 yüksek sayıya gerek yok çok zamanınızı da almak istemem sadece çok ağızdan tamamlansın diye açtım konuyu🇹🇷 herkes okuduğu sayıyı düşerse üstteki kalandan sayı karışmasın diye (miktardan ziyade icabet buyurmanız önemli ❤)
Atanabildin mi canım sanki açıklandı atamalar

X