29 01 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
meraba arkadaşlar..bikaç gündür siteyi baya takip ediyorum ve giderek ilgimi çekmeye başladı üye olmadan duramadım:) o kadar çok konu varki hangi konuyu okuyacağımı şaşırdım sayfadan sayfaya atlıyorum:)
hoşbulduk öncelikle..güzel paylaşımşarda bulunmak bilgilenmek bilgilenmek bilgilenmek dileğiyle!
aa bi de kendimi tanıtıcaktım biraz di mi:)
ben orduda gıda mühendisiyim, 27 yaşındayım ve 7 aylık evliyim..
zamanla daha da tanışırız artık..

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba siteyi bir haftadır, takip ediyorum, ama daha bugün üye olabildim. Emeği geçen herkese teşekkürler, merak edip de cevap ettiğim bir sürü şeye yanıt bulabiliyorum ama, daha çok okuyacaklarım var galiba.... Ben 14 haftalık hamileyim, inşallah Temmuz 2009 da anne olacağım ...

• Konu Sahibi gunesim07
merhabalar ben başkentten elif. umarım güzel vakit geçirmek dileğiyle hepinizi kocaman öpüyorummm :)))

• Konu Sahibi gunesim07
MRB BEN ESRA YASIM 25 CORUMLUYUM 10 SENELIK EVLIYIM delikafaduldenhihoyyyt:jeyyar:

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar merhaba hepinize
ben siteyi uzun zmndır takipteim. aslında üyeliğimde bgn deil fakat snrm bnm pcimden kaynaklanan bir sorun nedeniyle yazdıklarım hep hata weriodu.bu nedenle ilk merhabam bugün:) 1.5 yıllık ewliyim bende we 6 kasımda Arda Deniz adında bebişim dünyaya geldi yani kasım annesiyim...smdilik bu kdr hepinizi öpüyorum:)

• Konu Sahibi gunesim07
herkese slm bende burda yeniyim... 24 yaşındayım istanbulda yaşıyorum 2-3 gündür siteye göz atıyodum çok hoşuma gitti özellikle makyaj taktikleri 2 günde bile bi sürü şey öğrendim ii ki bulmuşum bu siteyi

• Konu Sahibi gunesim07
hosbulduk henüz tam formu arastiramadim bende yeni araniza katildim viyanada yasiyorum 2 cocugum var biri bes digeri 2 görüsmek üzer hoscakalin

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar ben Sakarya dan Canan site gerçekten çok güzel ve çok yararlı bilgiler var...

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar aranıza bugün katıldım,güzel bi siteye benziyor,teşekkürler...

• Konu Sahibi gunesim07
hb tskler ... yeni uye olmama ragmen normalde 2 haftadir goz gezdiriyordum.. bende paylasimlarimi sunmak icin uye olma karari aldm hatta gec bile kaldm .. oku oku bitmiyor o kadar faydali konular varki sizlere cok tsk ediyorum ..

• Konu Sahibi gunesim07

hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dilerim

• Konu Sahibi gunesim07
bende uzun zamandır geziniyordum bu sitede sonradan baktım olmuyor üye oldum aranıza hoşgeldim:)evliyim iki çoçuk annesiyim umarım herşey çok güzel olur:)iyigeceler

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba bende yeni geldim şimdi daha ayy nası bi yerdeyim acaa???? :)

• Konu Sahibi gunesim07
hep derler belkı sabır çok sabır.stres yok.bende 2 yıldır uğraşıyodum tam umıdım bıttı aman olursa tup bebek dedık kendılıgınden oldu.duşunmemeye çalış.ve en onemlısı bol bol dua et.etrafındakı ınsanlarında senın ıçın dua etmelerıne neden ol

• Konu Sahibi gunesim07
merhabalar ben kardinal :sm_cool:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…