29 01 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
hosgeldiniz arkadaslar keyifli paylasimlarda bulunmak uzerea.s.

• Konu Sahibi gunesim07
hoşbulduk yeni katıldım umarım iyi vakit geçiririm

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaslar ben araniza yeni katildim söyleee biraz göz gecirdim foruma gercekten cok güzel faydali bilgiler gördüm emegi gecen herkeze burdan tesekkür ediyorum henüz bu sitenin acemisiyim zaman gectikce daha iyi anlicam basim döndü gercekten o kadar cok konu varki yok yok yani neyse simdilik hoscakalin grs kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi gunesim07
Hoşgeldin Canım. Eminim burada bulunmaktan çok keyif alacak - hatta bağımlı olacaksın.
Sevgiler
a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
mrb ben bugün üye oldum....çok teşekürler..

• Konu Sahibi gunesim07
ben mersinden zeynep buraya sivilce probleminden dolayı üye olmuştum.
2 yıllık evliyim burada kadınların birbirlerine destek olmaları çok güzel

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba,
Bugün aranıza yeni katıldım.
7,5 aylık erkek bebek bekleyen bir anne adayıyım.

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dileğiyle

• Konu Sahibi gunesim07
Hoş geldiniz kızlar. Yalnız dikkatli olun bağımlılık yapıyor..

merhaba, ben yeni aranıza katıldım. evliyim, 1 oğlum var, kreşe gidiyor ev hanımıyım çalışmıyorum. halk eğitimin dikiş kursuna gidiyorum zamanımı değerlendirmek hemde dikişi çok seviyorum öğrenmek istedim.forumunuz gerçekten çok güzel görüşmek üzere.

Hoşgeldiiz arkadaşlar a.s.

merhabalar ben de aranıza yeni katıldım.üye olmadan önce bir kaç gün göz gezdirdim gerçekten hepiniz harikasınız.umarım birlikte güzel vakit geçiririz.

merhaba arkadaşlar..bikaç haftadır forumu takip ediyorum.hem faydalı bilgiler buldum hemde site içerisindeki arkadaşlığı çok sıcak buldum.bugün itibariylede benim de paylaşacak çok şeyim olduğunu düşünerek üye oldum..görüşmek üzere..

Herkese merhaba,
Birkaç gün önce üye olduğum bu sitede gerçekten çok hoş bilgiler ve çok güzel bir ortam olduğunu gördüm.Oyunların birçoğuna göz gezdirdim çok eğlendim bakamadıklarıma ise sabırsızlıkla bakmak istiyorum.Forum sayfasına herkesi ilgilendirecek sağlık problemi ile ilgili bilgi vermek istedim.İsmim Neslihan İstanbulda ikamet ediyorum.Bostancıda bir optik mağazam var.sengözlerimebaksanab

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ismim sevde ev hanımıyım konyada oturuyorum 2 cocuğum var 1kız 1erkek oğlum 2yaşinda kızım 1.5aylık

Selam hanımlar. Birkaç gün oldu üye olalı bağımlılık başladı. Sabah işe zor atıyorum kendimi. Şu konu bu oyun derken iş güç hak getire. Sayenizde kovulacağım...
Akşam eve gidiyorum yemek masasınla bilgisayar ne var ne yok bir bakayım derken saat 12 oluyor. Maillere bile bakamıyorum artık.
Çoğu sorunumda yanlız değilmişim diyorum.
İyi ki varsınız.

selam bende ararnıza yeni katıldım 6 haftalık hamileyim ve sizlerle paylaşacağım güzel şeyler olduğuna inanıyorum :CüvCüv:

Bebek sahibi olmaya çalışıyorum. Yardımlarınızı ve destekleriniz bekliyorum.

X