????

Rumeysaa

BLACK PEARL
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
1.613
4
arkadaşlar; cildim tamamen pürüzsüz ve lekesiz. yalnızca gözlerime bir şeyler yapmak daha doğrusu yapmayı öğrenmek istiyorum. fakat daha hangi malzemeyi, hangi markayı kullanmam gerektiğini bile bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?gerçekten de kaliteli ve fiyatı uygun birşey kullanmak istiyorum. İleriki zamanlarda da makyajı nasıl yapabileceğime ilişkin yazı yazarsanız benim için mükemmel olur. (yaşımın da küçük olduğunu düşünerek cevaplarsanız sevinirim) Şimdiden teşekkür ederim vereliniortak

öncelikle fondaten pudra asla kullanma..ben avonun far göz kalemi rimel yani göz makyajı için aklına geleblcek herşeyini kullanıyorum..çok memnunum..hassas gözlerim olmasına rağmen zararını görmedim..rimel olarak supershock var çok memnunum deneyebilirsin..
nasıl yapacağına gelirsek..ben önce pudralı renksiz bir far kullanıyorum göz kapağıma.asıl farı dha iyi tutuyor..snra dda kıyafetime göre farımı sürrüyorum.alt kirpiğimn içine siyah gözkalemi çekiyorum.ve de rimelimi sürüyoryum kirpiklerime..çevremdekiler gözzmakyajımı çok beğenir dene bakalım sen de beğencenmi? gözkalemim asansörlü avon.. far ise hemen hemn bütün avon farlarını kullanıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…