28900 KUDDÜS

Elhamdülilah okudum
Allah gönlünüzün muradına nail eylesin.Amin.

Allah razı olsun okuyan herkesten. Allah kabul etsin amin.

Kızlar sıra bende sanırım..
Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.. Sevdiği kullarına yaklaştırsın sevmediklerinden uzaklaştırsın..
Evladımızı sağlıkla sıhhatle huzurla hayırla büyütebilmeyi nasip etsin.. Yuvamıza huzur afiyet versin.. Aminn..
Kendinize iyi bakın okuyan arkadaşlarımdan Allah razı olsun..

Zehra'nın duası: Yeni hayatımız bereketli,saglikli olsun inşallah.
Bende onun için ekleyeyim Allahım Şafi ismiyle şifasını versin inşallah yeniden eskisi gibi sağlıklı olabilsin...
Aminn
asli 2.890 __
E Evvab (zehra) 2.890 (okudu)
E Evvab 2.890 (okudu)
Var bir dilegimiz kardeşi 2.890 (okudu)
Var bir dilegimiz 2.890 (okudu)
Hannaz 2.890 __
Selenofil 2.890 (okudu)
@AVON52 2.890 __
C ChillOutt 2.890 (okudu)
minis 2.890 __
Hanımlar hadi canlanalım mazereti olan işi olan bildirsin yerine elbirliğiyle okuyup bitirelim

Bende onun için ekleyeyim Allahım Şafi ismiyle şifasını versin inşallah yeniden eskisi gibi sağlıklı olabilsin...
Aminn
asli 2.890 __(890 okundu)
E Evvab 2.890 (okudu)
Hannaz 2.890 __(890 okundu)
Selenofil 2.890 (okudu)
@AVON52 2.890 __
minis 2.890 __
Hanımlar hadi canlanalım mazereti olan işi olan bildirsin yerine elbirliğiyle okuyup bitirelim

Aminn
asli 2.890 (okudu)
E Evvab 2.890 (okudu)
Hannaz 2.890 __(890 okundu)
Selenofil 2.890 (okudu)
@AVON52 2.890 __(890'ı okundu)
minis 2.890 __

Canim ben izninizi istiyorum cok agir okunuyor kac gun oldu hala bitmedi. Ya Latifte devam edecegim ama burada edemeyecegim ara sira yardima gelirim ama liste disi kalmak istiyorum hakkinizi helal edin.

Sizin için 2.890 okudum. Allah kabul etsin.

Var bir dilegimiz

Eğer liste devam etmeyecekse, herkes bana okudu, hak geçmesin, Zehra ve umutsuz olmaz dışında kalanlar dualarını yazarsa, ben kendi adıma okurum kalanlar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…