27 gün adet gecikmesi yardımmm

anksiyetelikiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
15
10
26
Merhaba hanımlar🙋🏻‍♀️
Daha önce reglim arada bir 2-3 gün ileri atsa da düzenliydi. Ya da herhangi bir rahatsızlığım yok.Fakat en sonki reglim mart sonunda bittİ geçen ay adet görmedim ve hala belirtim yok gibi. Gecikmenin beşinci günü erken gebelik testi yaptım negatif geldi. Bugün üç test daha yaptım yine negatifti. Testlerin yanılma ihtimali yok olsa bu kadar gecikmeden sonra muhakkak çıkardı lütfen kan testi falan demeyin. geçtiğimiz ay gecikmeye yol açacak çok şey yaptım. Ani bir diyet, ağır egzersiz,yoğun stres sıkıntı ve bolca tarçınlı yiyecek tüketimi :) bu durumu yaşayan var Mı?

geçen ay ülkenin suyunda falan bişey vardı herhalde ben dahil birçok arkadaşım da regl olamadık ciddiyim.
saydıklarının hepsi bunun sebebi olabilir.o kadar test yanlış çıkmaz demek ki negatif zaten olsa şu ana kadar pozitife dönerdi test.ben bu ay da zorlanıyodum bi türlü sökülmüyodu ,adaçayı tarçın bal kürü yapıp söktürdüm , tarçın adet söktürür bu arada.ama sebep konusunda doktor arkadaşımın dediğine göre her şey etkili olabilir, stresten dolayı da olabileceği gibi kist de olabilir enfeksiyon da olabilir.bekle biraz daha önümüzdeki ay da hala olmazsan doktora gözük gecikme.

geçen ay ülkenin suyunda falan bişey vardı herhalde ben dahil birçok arkadaşım da regl olamadık ciddiyim.
saydıklarının hepsi bunun sebebi olabilir.o kadar test yanlış çıkmaz demek ki negatif zaten olsa şu ana kadar pozitife dönerdi test.ben bu ay da zorlanıyodum bi türlü sökülmüyodu ,adaçayı tarçın bal kürü yapıp söktürdüm , tarçın adet söktürür bu arada.ama sebep konusunda doktor arkadaşımın dediğine göre her şey etkili olabilir, stresten dolayı da olabileceği gibi kist de olabilir enfeksiyon da olabilir.bekle biraz daha önümüzdeki ay da hala olmazsan doktora gözük gecikme.
Çok sağol cevap verdiğin için🙏🏼 Tarçın tam tersi geciktirir beni ondan da olabilir diyordum ben de. Coronadan dolayı hastaneye de gidilmiyor bekliycez bakalım

Benim de gecikti henüz 3 gün oldu, testte negatif çıktı. Arkadaşın dediği gibi bu ay bir çok kişi bu durumda sanırım. Allah hayır versin.

Evet ben yaşadım 15 gün gecikince doktora gitdim hamile değildim ve ilaç kullanarak 20 gün gecikmeyle adet oldum. Doktora gitmesem baya uzaya da bilirmiş. Ama benim problemim olduğunu o yüzden olduğunu söyledi doktor. Hiç bu kadar gecikmemiştim

Evet ben yaşadım 15 gün gecikince doktora gitdim hamile değildim ve ilaç kullanarak 20 gün gecikmeyle adet oldum. Doktora gitmesem baya uzaya da bilirmiş. Ama benim problemim olduğunu o yüzden olduğunu söyledi doktor. Hiç bu kadar gecikmemiştim
Çok geçmiş olsun🙏🏼

Teşekkür ederim. Bence doktorunuzla konuşun. İhmal etmeyin sonuçta baya uzun zaman olmuş. Stres ve sıkıntıdan da ola bilir. Ama adet olamayınca insan daha da stresleniyor doktorunuz ilaç önere bilir
İnanın doktora gitmeyi çok istiyorum fakat basit rahatsızlıklar gidip evine corona getiren akrabalarım oldu :KK43: tek yaşasam tamam ama benim de bir ailem var onlara bulaştırmayı göze alamadığım için haziranı bekliycem

Benim de 5 gün geçti test yaptım negatif 👎 ama ben beslenmeye bağlıyorum Ramazan ayından çıktık hormonlar etkinlendi mi naptı anlamadım 🤔

X