26 Mayıs 2024 – 9 Haziran 2025 Jüpiter İkizler'de - Burçlara Etkileri

aaa.jpg

KOÇ veya Yükselen KOÇ : Kıpır kıpır hareketli olacağınız bir yıl sizi bekliyor! Çok insanla tanışacak, çok toplantıya katılacak, kısa kısa çok seyahat edecek, kendinizi olayların merkezinde bulacak ve bundan hoşlanacaksınız. Arada hız kesmezseniz ruhunuz arkada kalabilir! Şaka bir yana düşünüp taşınmadan akışa kapılıp savrulmamaya dikkat etseniz iyi olur. Enerjinizi fazla dağıtarak yorgun düşmekten, çok şeye el atıp verimli bir sonuç alamamaktan kendinizi koruyun. Eğitim almak isteyen Koçlar için çok güzel bir dönem olabilir. İletişim, yazı ve söze dayalı işler, akademik uğraşlar veya satış konularında çalışan Koçlar da bu yılı bereketli bir dönem olarak hatırlayacaktır.

BOĞA veya Yükselen BOĞA : Yeni bir işe başlamak, bulunduğunuz konumda yeni açılımlar yakalamak, niteliklerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek ve görünür kılmak, gelirinizi arttırmak için çok güzel bir dönem olabilir. Ama lütfen hep yaptığınız gibi, çok eğitim alıp, çok düşünüp, çok hayallenip, bir aksiyon alamamak döngüsüne sıkışmayın 😊 Özdeğer algınızı yenileyin. Değer ve önceliklerinizi gözden geçirin. Yargılarınızdan kurtulmaya bakın. Bir türlü parlatamadığınız, verimli kullanamadığınız özelliklerinize el atın. Zihinsel becerilerinizi iyi kullanın ve atak olmaya gayret edin. Kendinize iyi davranın ve varlığınızın kıymetini bilin.

İKİZLER veya Yükselen İKİZLER : Yess Canım! Gün sizin gününüz… Haydi buyurun, kendinizi özgürce var etmek ve ömrünüzün bereketini görmek için bu yılı kullanın. Kullanın ama lütfen ziyan etmeyin! Sizin o güzelim dağınık zihninizi daha da dağıtmamaya ve kovboy filmlerindeki boş kasaba sokaklarında oradan oraya gezinen çalı yumakları gibi amaçsızca savrulmamaya özen gösterin 😊 Ben kimim? Nereden geldim nereye gidiyorum? Kendimi verimli ve anlamlı bir şekilde var etmek için neler yapıyorum? Hayatımda neleri ön plana çıkartmalı, neleri bitirmeliyim? Cesaret, odak ve enerjimi hangi alanlara yöneltmeliyim? Gibi soruları kendinize sorun ve cevap verirken uçup kaçmayın. Eğer bu dönemi yeni açılımlar yakalamak için iyi kullanırsanız önümüzdeki sene bereketinizin arttığını görürsünüz.

YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ : Canlarım bu sene sizin kuluçkaya yatma zamanınız… İçinize dönün. Manevi açılımlar yakalamaya ve bilinçaltınızın çılgın dehlizlerindeki çöpleri temizlemeye, kapası açılmadığı için havasız kalmış odalara pencere açmaya odaklanın. Eğer siz bilinçli bir seçimle yapmazsanız, Jüpiter içinizi şişirip zorla yaptırır 😊 Büyük aksiyonlar ve yepisyeni başlangıçlar senesi değil, uzayakalmış işleri bitirme ve toparlama zamanı olduğunu bilin. Başkalarını düşünmek ve bilinçli özverilerde bulunmakta zorluk çeken bir Yengeç iseniz, bu süreçte size ihale olarak kalacak insani görevlerinizi sevmeyi öğrenseniz iyi edersiniz. Yok fazla fedakarlık edip üstünüze vazife olmayanlara da kurban olan biriyseniz, bu dönemde o kadar bunalırsınız ki, BEN demek için bir sonraki seneyi iple çekersiniz.

ASLAN veya Yükselen ASLAN : Bu sene de göz önünde ve toplum içinde olmazsanız, hiçbir sene olmazsınız! Yeni ortamlar, yeni sosyal faaliyetler, ilginç fırsatlar, şaşırtıcı teklifler önünüze düşebilir. Anlamlı ve gerekli olanlara siz karar vermeli ve enerjinizi uygun zeminlerde kullanmalısınız. O zaman bu süreç size yepisyeni kapılar açabilir. Ama girdaba kapılıp gereksiz riskler alır, her gördüğünüze hayran kalır, her söylenene inanır, her heyecana atlarsanız, kaybolup gidersiniz. Sizin aklınıza da ilginç fikirler gelebilir ve bugüne dek denemediğiniz şeylere heves duyabilirsiniz. Cesur olun ama egonuzun yelelerini hayal rüzgarlarında savurmaya da kalkmayın.

BAŞAK veya Yükselen BAŞAK : Kariyerinizde yeni açılımlar yapmak, yeni sorumluluklar almak, başarılarınızı görünür kılmak, hiç girmediğiniz bir alana el atmak, yani hayat içindeki fonksiyonunuzu arttırmak için çok güzel bir sene. Birden fazla işe kalkışmanız da söz konusu olabilir. Lütfen kendinizi çok şaane görünüp, bir sonuç getirmeyen bir alay tırıvırı faaliyete kaptırmayın. Somut sonuç getirecek olanları ayıklayın ve onlara enerji akıtın. Büyük resme odaklanın ve detayda kaybolarak yolunuzu kaybetmeyin.

TERAZİ veya Yükselen TERAZİ : Yeni fikirler, yeni hayat planları, fiziksel veya zihinsel olarak keşfedilecek yeni ufuklar sizi bekliyor. Çok seyahat etmeniz, arada bir uzun süreli ziyaretler yapmanız hatta taşınmaya kalkmanız bile söz konusu olabilir. Eğitim alan, akademik hayat içinde faal olan ya da medya ve yayıncılık ile uğraşan Teraziler, bu yıl çok aktif olabilirler ama odaklarını iyi seçmeleri gerekir. Uluslararası işlerle uğraşanlara bereket, uğraşmayanlara ise bu alanlara bir göz atma imkanı doğabilir. Hukuki işleriniz, resmi prosedürleriniz, bu yıl çözüme kavuşabilir. Manevi açıdan hayatı kavrayışınıza yeni boyutlar katılabilir. Çok fikir geliştirip, hangisine odaklanacağınıza karar veremediğiniz için kaybolmamaya tikkat edin yeter!

AKREP veya Yükselen AKREP : Değişim, dönüşüm, yıkım ve yeniden yapılanma, tamirat – tadilat, alma satma, yatırım yapma ve elinizdeki işleri büyütme, tedavi alma, şifalanma ve kendi kaportanızı toparlama gibi faaliyetler için şahane bir zaman. Artan libidonuz siz nereye odaklanırsanız oraya doğru genişleyebilir. Olmayacak şeylere yükselip, dağılmazsanız, enerjinizi akıttığınız alanlar hayatınıza bereket ve doyum olarak dönecektir. Fazla ve gereksiz harcamalardan kaçınmanız, kredi ve borçlar konularında temkinli olmanız, verecek alacak işlerini sıkı takip etmeniz iyi olur. Bir de uçkurunuza sahip çıkın Anacım 😊

YAY veya Yükselen YAY : Bu dönemde üzerinde en fazla çalışacağınız konu, kurduğunuz bağlar, yaptığınız kontratlar ve hayatınıza uzun yol arkadaşı olarak aldığınız insanlardır. Sağlıklı olan ilişkiler bu dönemde pekişebilir ama lastiği kopup ucu içeri kaçmış olanlara bir ayar vermek ve belki de bitirmek gerekebilir. Önünüze bir sürü ilişkilenme imkanı çıkabilir ve sizin aklı başında seçimler yapıp, boş işlere düşmekten kaçınmanız, insanları üst üste ekleyip sonra hepsinin altında kalmamaya dikkat etmeniz yerinde olur. İşbirlikleri, ortaklıklar ve anlaşmalar ile yürüyen işler bu dönemde önem kazanır. Verimli ve bereketli olanlara yönelip, işlevsiz ve tüketici olanları devreden çıkartmanız yerinde olur. Çokluğun her zaman bolluk değil bazen de yokluk getirdiğini lütfen unutmayın.

OĞLAK veya Yükselen OĞLAK : Ayyyy ne hoooşşş 😊 Bu dönem size bol bol iş getirir! Görev olarak üzerinize aldığınız şeyleri elden geçirmeniz ve fazla dağılmanıza, enerjinizi boşa harcamanıza neden olanlara ayar çekmeniz yerinde olur. Zira hakikaten gündeminiz kalabalıklaşacak ve siz tükenmemek için seçici olmak zorunda kalacaksınız. Gündelik düzeninizi yapılandırmanız, verimli ve sürdürülebilir bir yaşam akışı oluşturmanız iyi olur. Hizmet ve yardım aldığınız yerleri ve insanları da elden geçirin. Bazı işleri farklı kişilere vermeniz, ya da her şeyi kendiniz yapmamanız gerekebilir. Bedeninize de özen göstermeniz, daha hareketli olmanız, enerjinizi arttırmak, gençleşmek ve dinçleşmek için uygun bir rejime başlamanız için mükemmel bir zaman olabilir.

KOVA veya Yükselen KOVA : Vauwww 😊 Enerji tavan olmuş Anacım! Yeni başlangıçlar, zihni sinir proceler, heyecanlı meyecanlı girişimler… Ve hatta yeni aşklar var gündeminizde. Hayırlı olsun. Gönlünüz dolsun. Ama lütfen dağılmamaya, kaybolmamaya tikkat edin! Siz acayip ilginç ve hiper sıradışı bir şey yapayım derken, detayda kaybolup sakızı yutarsınız. Yine öyle olmasın diye, önceliklerinizi iyi belirleyin ve pratik, uygulanabilir, sürdürülebilir, maddi olarak yönetilebilir bir planı takip edin. Haz ve keyif konularında da, buldum bunuyorum, önüme çıkanı tüketiyorum kafasına girmeyin. Güzellik çoklukta ya da ilginçlikte değil derinliktedir.

BALIK veya Yükselen BALIK : Aile, aidiyetler ve kendinizi ait hissettiğiniz ortamlar konularının ön plana çıkacağı bir dönem. Taşınmak, yeni bir mekan edinmek, ya da bulunduğunuz ev veya ortamı daha zengin ve konforlu hale getirmek isteyebilirsiniz. İşiniz için yeni bir zemin ve sistem kurmak da söz konusu olabilir. İçinizde evlenmek ya da bir ilişkiyi daha bitişik ve çapraşık hale getirmek isteyenler olabilir 😊 Elbette yapın ama lütfen yalnız kalmak korkusu ya da ne yapacağınızı bilememe şapşikliği ile olmayacak dualara amin demeyin! Aileniz ve özel hayatınızda yer edinen insanlarla ilgili beklentilerinizi gözden geçirin ve abartılı olanları törpüleyin. Eğer aidiyet hissettiklerinizin sizden beklentileri çok yüksek ise ve boğuluyorsanız, kendinize yer açmayı, özgürleşmeyi öğrenin.

Junoastroloji

X