26 haftalik gebelikte bebegin sertlesip toplanmasi

Merhaba kadinlar kulubu uyeleri 26 hafatlik hamileyim 3 gundur bebegim surekli sertlesip bi tarafta toplaniyo elimi karnima bile veremiyorum cok agriyo internette erken dogum riski die okudum bilgisi olan varsa yazarmi Lutfen

Sizi korkutmak istemem ama aynısını arkadaşım 24 haftalıkken yaşadı. Onlar kasılmalar oluyormuş ve normalde hamileliğin sonlarında olması gerekiyormuş. Düşük riski var dedi doktor. Bir sürü ilaç verdi ve şuan hep yatıyor. Yürümesi ve oturması yasak

Cok sukur bian 1 ay falan kaldi diyceksiniz sandim cok gecmis olsun boyunda sikinti olugyomu peki
Hayır şu anda 3yasinda hiç bir sıkıntımız yok çok şükür gelisimi çok iyi ama ilk yaşına girene kadar çok zorlandım erken dogdugu için inş sizin öyle bir ssıkıntınız olmaz ben kasilmaları fazla onemsememistim daha erken gitseydim doktora kasılmalar i önlerdik demisti bebeğin anne karnında1saat bile durması gelişimi açısından çok önemli

Cnm benimde hep toplanıyordu çalışıyordum üstelik 40 haftada bile doğmadı günü geçti diye aldılar

Sizi korkutmak istemem ama aynısını arkadaşım 24 haftalıkken yaşadı. Onlar kasılmalar oluyormuş ve normalde hamileliğin sonlarında olması gerekiyormuş. Düşük riski var dedi doktor. Bir sürü ilaç verdi ve şuan hep yatıyor. Yürümesi ve oturması yasak
Banada erken dogum olabilir dedi ilca verdiler gecmezse yine gidicem

Hayır şu anda 3yasinda hiç bir sıkıntımız yok çok şükür gelisimi çok iyi ama ilk yaşına girene kadar çok zorlandım erken dogdugu için inş sizin öyle bir ssıkıntınız olmaz ben kasilmaları fazla onemsememistim daha erken gitseydim doktora kasılmalar i önlerdik demisti bebeğin anne karnında1saat bile durması gelişimi açısından çok önemli
Allah bagislasin insallah erken gelmez benimki erken dogum olabilir dedi doktor

X