26/02/2009 Hoşgeldiniz

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.991
30.291
60
Bugün üye olan hanımlarımız tanışalımmı :)a.s.

Merhabalar ben bişey sormak istiyorum siyah noktalar için biberiye yağı nasıl kullanılıyor

selam aranıza yeni katıldım arkadaşlar
iyi paylaşımlar diliyorum tabiki yeni arkadaşlarda ...

merhaba arkadaşlar ben de yeni üyeyim adım nuray 6 aylık evliyim

Selamlar, İsmim Mesrure özel sektörde çalışıyorum. bir oğlum var. a.s.Siteyi kuran ve emeği gecen herkese teşekkürler.a.s.

selam kızlar aranıza katıldığımdan ötürü gururluyum mutluyum hepinize merhaba:lepi:

selam arkadaşlar,ismim nurcan.10 yıllık evliyim,malesef henüz çocuğum yok,bursada yaşıyorum.

slm 2 yıllık evlıyım malesef cok istememe ragmen olmuyor bebegım.kafayı yemek üzereyım bayanlar.görüyorumkı sadece ben deılmısım özlemle bekleyen.yazılarınızı okudukca derdımı paylasıyorum sankı.senağlama

rabbim tüm bebek isteyen kullarına hayırlısın bebek nasip etsin cnm ya umudunu yitirme hiç beklemedigin anda bi anda karşına çıkarır güzel rabbim üzme kendini herşeyin hayırlısı olsun

slm hoşgeldın bende yenı sayılırım yenı arkadaslıklar kurmak istiyorum en cokta dertlesmek icin.

-selamlar.....- aranıza yeni katıldım siteye emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
öncelikle hoşbuldum

merhabalar, ben dün üye oldum. 3,5 yıllık evliyim, henüz çocuğumuz yok. bu sitenin karşılıklı fikir edinme ve paylaşım için iyi bir platform olduğunu düşünüyorum.

herkese iyi günler ve hoş paylaşımlar dilerim. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…