25.02.2005

DeryavePrensleri

ahhhhh ahhhhhh
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
2.985
2
34
arkadaşlar bugün erkek arkadaşımla 4. yılımıza girdik bu zaman nasıl geçti anlamadım geriye dönüp baktığımda iki küçük liseli gençleri hatırlıyorum daha doğrusu iki yaralı küçük liselinin hiselerini birbirlerine nasıl anlatmaya çalıştıklarını bana muhteşem bir 4 yıl yaşattı her zaman her sonunda herkesin beni i köşeye ittiğinde bile anımda o vardı hakkını asla ödeyemem beni çok mutlu etti bu zaman içerisinde çok sorunlarla boğuştuk ama birbirimizin elini asla bırakmadık aynı şehirde olamamıza rağmen 1 ay birbirimizi göremediğimiz zamanlar oldu ama biz hep ruh olarak beraberdik ona olkan aşkım bambaşka sanki onu yıllıardır tanıyorum allahımdan bana bir armağan olarak gönderildiğine inanıyorum o benim hayattaki herşeyim dünyam cnm aşkım bitanem tüm hayatım onunla mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmek istiyorum son nefesimi bile onun kollarında vermek istiyorum ona deliler gibi aşığım bugünkü tek dileğim bi an önce aşkımızı en başta babama ve tüm dünyaya haykırmak şimdilik sizlere haykırıyorum
AŞKIM SENİ ÇOK AMA ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM
ELA GÖZLÜM BENİM:asigim:

Ca nım tebrikler geç olsada işallah bu beraberliğinizi evlilikle sonuçlandırır mutluluğunuza mutluluk katarsınız daha nice seneler dilerim

Canım benim ALLAH ömür boyu ayırmasın sizi inşallah

bugünde bizim aşkımla 20.ay dönümümüz burçlarıda tutuyo tanışma tarihlerimizde tutuo hemen hemen

Düğünleride Aynı Tarihde Yapalım Bacım

Rabbim 4 asır sürdürsün mutluluğunuzu sizi bizi hatta tüm sevenleri hiç ayrımasın aminnnnn

Bunlarda Beniden aşkıma gitsin

Buda Benden Size Olsun Tatlım

ister yağmurlu olanı kullan (gif) ister sade olanı hangisi hoşuna giderse artık

eylul_13 amin inş cnm evlilikle sonuçlanır
deren_06 ay cnm sen neler yapmışsın ay unlar muhteşem çok teşekkür ederim inş sizde bi ömür boyu beraber olursunuz yapalım bacım aynı tarihte yapalım
irna cnm sanada teşekkürler okuyup yorum yaptığın ve iyi dileklerin için sizleri çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…