Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
şimdi dediğiniz ?
hdp yi ortaya atıp ordan prim yapmaya çalışan sizsiniz.
bende dedimki hdp ile koalisyon yaparsa ne yaparsınız. kabul edemem dediniz. şimdi de diyorum ki e önceden kabul ettiniz ne değişti?
daha açık nasıl yazabilirim artık bilmiyorum inanın.
Anlasildi sizinle konusmaya devam etmenin bi anlamı yok.Simdi ne değiştiğini gayettte iyi biliyorsunuz. Bilmiyorsaniz gene sıķıntı .Ha anlatmamı isterseniz anlatırım ama anlamak için veya münazara etmek için konuşmuyor sadece erdoğana olan ofkenizi çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bir niyet ve amaç ile yola çıkıldı. Nus ile uslanmayanı ..........diyoruz bizde

İnce'nin mitingine gidenlere ne yemek verildi ne para ne de toplu taşıma bedavaydı. Millet artık buna bir dur demek için gitti. Diğer mitingler gibi sucuk ekmek dağıtılmadı.En Büyük TÜRKİYE
Hatay da yapılan miting 14.00 de yapıldı ama daha önce zatı muhteremin mitinginde Müdürler isteyen izin alıp gidebilir demişti! Ama bu mitingde demediler! Neden acaba

Biliyorsunuz İstanbul artık beton yığını oldu ve bir çok site, apartman şuan boş. Geçen yıllarda olduğu gibi yine o apartmanları dolu gösterip sahte oy basıcaklar yine ödüm kopuyor.:kızgın:

5 milyon kişi mi???
ya sana atma demiyorum hobi olarak yine at, ama ölçülü at biraz :)
5 milyon kişi olması için metrekareye 50 kişi düşmesi lazım, ELLİ kişi. Sadece alanda değil dışarıdada insanlar var bla bla bla diyeceksin...
tamam bir o kadarda dışarda kalan olsun, hadi senin paşa gönlün olsun diye dışarıda iki katı insan var diyelim, bu sefer metrekareye 17 kişi düşer!
Atıyorsunuz işte bakalım daha ne kadar atacaksınız...
5 milyon diyor yahu. 5 milyon İstanbul nüfusunun üçte biri yapar. Ne yani İstanbulun üçte biri ordamı şimdi? Bol keseden sallıyorsunuz böyle, insanlar umutlanıyor, sonra seçim akşamı hüsran üstüne hüsran.
Sizin rakamınıza göre İstanbul nüfusu 15 milyon. Referandumda hayır diyen nüfusun yarısı 7.5 milyon eder. Bunların 5 milyonunun mitinge gitmis olması gayet makul. Kalan 2.5 milyonun içindeyim ve orada olmayı çok istedim. Babam rahatsızlandı kaldım. Kuyruğun ucundan tuttum olsun...

Ya arkadaslar hayatta hepimiz kufrediyoruz bence cok insani bir durum bu... ayrica bastan cok kiskirtildigi da belli... bir de kufrettigi adam da guluyor... bence isin icinde is var... elbette her halukarda uslup onemlidir ama kufur de insani bir eylemdir bence... bi de bu bir dinleme tapesi ozel hayata giren bir durum... valla kendi adima yolsuzluk tapeleri beni ilgilendiriyor ozel hayat tapeleri degil

Sizin rakamınıza göre İstanbul nüfusu 15 milyon. Referandumda hayır diyen nüfusun yarısı 7.5 milyon eder. Bunların 5 milyonunun mitinge gitmis olması gayet makul. Kalan 2.5 milyonun içindeyim ve orada olmayı çok istedim. Babam rahatsızlandı kaldım. Kuyruğun ucundan tuttum olsun...

Ankara gibi bir yerde yaklaşık 2 milyon kişi katılmış İstanbulda 5 milyon zor ama imkansız değil. Bu seçim sürecinde insanlr imkanları oldukça mitinglere gitiler. Ailem çok mitinge giden insanlar değil ama bu sefer Ankarada yerlerini aldılar☺️ Bence mümkünatı var. İnşallah öyle de olmuştur.

Bende tesettürlüyüm zamanında tesettürlüyüm diye işe de alınmadım ama akp sistemine hayır diyorum ! Şu saatten sonrara başörtüme kimsenin karışacapını düşünmüyorum .. ayrıca başörtüsü serbest oldu ama modası çıktı kim kapalı kim açık belli değil vur patlasın çal oynasın
Sizi candan kutluyorum :KK200:

Ya arkadaslar hayatta hepimiz kufrediyoruz bence cok insani bir durum bu... ayrica bastan cok kiskirtildigi da belli... bir de kufrettigi adam da guluyor... bence isin icinde is var... elbette her halukarda uslup onemlidir ama kufur de insani bir eylemdir bence... bi de bu bir dinleme tapesi ozel hayata giren bir durum... valla kendi adima yolsuzluk tapeleri beni ilgilendiriyor ozel hayat tapeleri degil
Oo ben x kisilerinin mitingini izlerken neler diyorum :)))

Adam daha cb olmadan polis azarliyor. Gelirse biz tesetturlulere neler yapar. Malum 18 de bu hükümet herkese turban taktirir diye korkusu vardi.
Feci saçmaladıniz.annesi ve ablasına da mı yapar. Onlarda kapalı. Basini mi açacak 80 yaşındaki kadın oglu cb oldu diye...

Yalan olmasin birde markette cok cinlatiyorum kulaklarini :halay:

Şu miting tartışmasınada bir son vereyim chp li arkadaşlarım var sosyal medyada paylaşım yapmışlar gerçektende tıklım tıklım siz anca kendinizi avutun kek çay verin bedava otobüs verin evlere kadar servis açın babamda gelir :))) birde saçma sapan bir paylaşım gördüm marmaraya karşı olan chp seçmeni marmarayla mitinge gitmiş hahahah vallahi çok komikler

Ankara gibi bir yerde yaklaşık 2 milyon kişi katılmış İstanbulda 5 milyon zor ama imkansız değil. Bu seçim sürecinde insanlr imkanları oldukça mitinglere gitiler. Ailem çok mitinge giden insanlar değil ama bu sefer Ankarada yerlerini aldılar☺️ Bence mümkünatı var. İnşallah öyle de olmuştur.
Orada en az 100 arkadaşım vardı fazlası var eksiği yok diyorlar

B Bir mucize bir de bu erkek egemen sistem ellerini kiyafetimizin uzerinden ceksin hepimizin ozgur iradesi Turbanli diye isten atilmak ya da turbansiz diye isinden olmak... kadinlarin kiligindan kiyafetinden uzak dursunlar bunu siyaset malzemesi yapmasinlar
Kesinlikle evet biri şortluyu tekmeler biri çarşaflıya tükürür bunlara bir son artık ailemdeki tek kapalı benim anam bacım hep açık ne yapayım şimdi dinde zorlama yokken biz neden zorlayalım birbirimzi tercih meselesi herkes inancını özgürce yaşamalı .. müslüman olarak uyarabiliriz ama baskı yapamayız ! Müslümanlık bu değil zorbalık yok islamda ..

X